Prodej řadového rodinného domu Svitavy

Lokalita: Svitavy, Předměstí

Datum vložení: 11.06.2020

 

Cena: 2.500.000 Kč včetně provize RK a právního servisu

Druh obchodu: Prodej

Druh prostor: Domy a vily

Velikost: 127m2

 

Město: Svitavy

Ulice: Žižkova

 

Další informace:

Plocha: 127 m2

Druh objektu: cihlový

Typ domu: patrový

Poloha objektu: řadový

Stav budovy: dobrý

Podlaží celkem: 1

Plocha parcely: 198 m2

Zastavěná plocha: 141 m2

Energetická náročnost: Třída G, mimořádně nehospodárná

 

Popis:
Nabízíme k prodeji řadový rodinný dům ve Svitavách na ulici Žižkova. Dům je jednopodlažní s podsklepením ( 26 m2). Dispozičně sestává z chodby, kuchyně, 2 pokojů, koupelny, spíže, WC, prádelky, dílny prádelny, dřevníku a hospodářského zázemí. Za domem je k dispozici malá zahrádka s dvorkem. Obytná plocha činí 127 m2. Nad celým domem je půdní prostor. Dům je napojen na vodu, elektřinu, plyn. Odpadní vody jsou svedeny do septiku (nutno provést napojení na kanalizaci). Vytápění je zajišťováno plynovým kotlem. Dům je v dobrém stavu, ihned k užívání, orientace východ - západ. Energetickou náročnost uvádíme "G" do doby zpracování průkazu energetické náročnosti budovy.


Co poskytujeme

realitní činnosti (domy, chalupy, garáže, pozemky), prodej, koupě, směny bytů, bytová poradna, nájemní vztahy, úkony pro Společenství vlastníkl, správa bytového fondu, rozdělení budovy na jednotky, prohlášení vlastníka budovy, dohody o vypořádání podílového spoluvlastnictví, převody vlastních jednotek 

Nabídka

Poptávka


Prodej

Prodej bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Koupě

Koupě bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Pronájem

Pronájem bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Momentálně v naší databázi neevidujeme žádnou aktuální poptávku.

Aktuální poptávky budou k dispozici v průběhu následujicích několika dnů.