Prodej pozemku pro zbudování zahrady u Svitav

Lokalita: Javorník

Datum vložení: 25.05.2020

 

Cena: 175.000 Kč včetně provize RK

Druh obchodu: Prodej

Druh prostor: Pozemky

Velikost: 1799m2

 

Město: Svitavy

 

Další informace:

Plocha: 1799 m2

Druh pozemku: zahrada

 

Popis:
Nabízíme k prodeji pozemky ke zbudování zahrady v k.ú. Javorník u Svitav. Jedná se o dva pozemky o celkové výměře 1799 m2, z čehož je část lesní pozemek ( 308 m2) a část trvalý travní porost ( 1491 m2). Pozemky se nachází směrem na Javornický hřeben, spíše o samotě jsou svahovité, z části se stromy, s výhledem na Svitavy. V okolí jsou pouze 3 zahrady a 2 chatky. Sítě nejsou k dispozici. Místo je velmi klidné, vhodné např. pro umístění včelína.


Co poskytujeme

realitní činnosti (domy, chalupy, garáže, pozemky), prodej, koupě, směny bytů, bytová poradna, nájemní vztahy, úkony pro Společenství vlastníkl, správa bytového fondu, rozdělení budovy na jednotky, prohlášení vlastníka budovy, dohody o vypořádání podílového spoluvlastnictví, převody vlastních jednotek 

Nabídka

Poptávka


Prodej

Prodej bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Koupě

Koupě bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Pronájem

Pronájem bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Momentálně v naší databázi neevidujeme žádnou aktuální poptávku.

Aktuální poptávky budou k dispozici v průběhu následujicích několika dnů.