Prodej bytu 3+1 ve Svitavách

Lokalita: Svitavy, Předměstí

Datum vložení: 31.03.2020

 

Cena: 2.065.000 Kč včetně provize RK a právního servisu

Druh obchodu: Prodej

Druh prostor: Byty

Velikost: 82m2

 

Město: Svitavy

Ulice: Palackého

 

Další informace:

Velikost: 3+1

Plocha: 82 m2

Druh objektu: cihlový

Vlastnictví: osobní

Stav budovy: dobrý

Podlaží: 2

Podlaží celkem: 4

Podlah. plocha: 82 m2

Energetická náročnost: Třída E, nehospodárná

 

Popis:
Nabízíme k prodeji byt o velikosti 3+1+sklep+lodžie (81,60 m2) v centru města Svitavy. Byt se nachází ve druhém nadzemním podlaží zděného bytového domu v samém centru města. Sestává ze tří pokojů, samostatné kuchyně, předsíně, koupelny a WC, lodžie a prostorného sklepa (8,20 m2). Topení je zajišťováno samostatným plynovým kotlem. Pro výrobu TUV slouží plynová karma. Instalována jsou plastová okna. Měsíční náklady na byt činí cca 4.500,-- Kč. Byt je umístěn v klidné lokalitě, orientován je východ - západ. V domě je k dispozici sušárna a prádelna. V blízkosti domu se nachází mateřská škola, nedaleko základní škola, obchody a městský park. Vzdálenost do centra města 1 min. chůze.


Co poskytujeme

realitní činnosti (domy, chalupy, garáže, pozemky), prodej, koupě, směny bytů, bytová poradna, nájemní vztahy, úkony pro Společenství vlastníkl, správa bytového fondu, rozdělení budovy na jednotky, prohlášení vlastníka budovy, dohody o vypořádání podílového spoluvlastnictví, převody vlastních jednotek 

Nabídka

Poptávka


Prodej

Prodej bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Koupě

Koupě bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Pronájem

Pronájem bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Momentálně v naší databázi neevidujeme žádnou aktuální poptávku.

Aktuální poptávky budou k dispozici v průběhu následujicích několika dnů.