Prodej atypického bytu Svitavy

Lokalita: Svitavy, Město

Datum vložení: 26.03.2020

 

Cena: 5.065.000 Kč včetně provize RK a právního servisu

Druh obchodu: Prodej

Druh prostor: Byty

Velikost: 299m2

 

Město: Svitavy

Ulice: náměstí Míru

 

Další informace:

Velikost: atypický

Plocha: 299 m2

Druh objektu: cihlový

Vlastnictví: osobní

Stav budovy: velmi dobrý

Podlaží: 3

Podlaží celkem: 4

Podlah. plocha: 299 m2

Energetická náročnost: Třída G, mimořádně nehospodárná

 

Popis:
Nabízíme k prodeji atypický byt o celkové ploše 299 m2 + terasa ve Svitavách. Byt je umístěn v centru města v domě po celkové rekonstrukci. V přízemí domu se nachází obchodní prostory, ve 2. NP byty. Tento byt je umístěn ve 3. a 4. NP a byl před 5-ti lety celkově přebudován a rekonstruován. Orientován je směr jih - západ do klidové zóny odvrácené od náměstí. Sestává ze vstupního prostoru s technickou místností ( dříve pracovna), dále z obývacího pokoje s kuchyňským koutem ( 65 m2), odtud lze vyjít na jižní terasu ( 16m2), dále do odpočinkové místností s masážní vířivkou USSPA pro 3 osoby. V tomto podlaží je umístěna ložnice se šatnou a samostatnou koupelnou, velká pracovna, a technické zázemí. Do 4. NP se vychází po dřevěném schodišti, zde jsou umístěny 2 pokoje, samostatná koupelna s WC. Topení je zajišťováno plynovým kotlem (kombinace podlaha + radiátory), v rozlehlém obývacím pokoji je možné topit oboustranným krbem, TUV - solární systém ohřevu se zásobníkem 1.000 l. Měsíční náklady na provoz bytu činí v současné době částku cca 4.000,-- Kč. Z důvodu, že dosud nebyl vypracován průkaz energetické náročnosti budovy, uvádíme "G".


Co poskytujeme

realitní činnosti (domy, chalupy, garáže, pozemky), prodej, koupě, směny bytů, bytová poradna, nájemní vztahy, úkony pro Společenství vlastníkl, správa bytového fondu, rozdělení budovy na jednotky, prohlášení vlastníka budovy, dohody o vypořádání podílového spoluvlastnictví, převody vlastních jednotek 

Nabídka

Poptávka


Prodej

Prodej bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Koupě

Koupě bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Pronájem

Pronájem bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Momentálně v naší databázi neevidujeme žádnou aktuální poptávku.

Aktuální poptávky budou k dispozici v průběhu následujicích několika dnů.