Prodej bytu 2+KK ve Svitavách

Lokalita: Svitavy, Předměstí

Datum vložení: 19.11.2019

 

Cena: 1.850.000 Kč včetně provize RK a právního servisu

Druh obchodu: Prodej

Druh prostor: Byty

Velikost: 57m2

 

Město: Svitavy

Ulice: 5. května

 

Další informace:

Velikost: 2+kk

Plocha: 57 m2

Druh objektu: cihlový

Vlastnictví: osobní

Stav budovy: novostavba

Podlaží: 2

Podlaží celkem: 3

Podlah. plocha: 57 m2

Energetická náročnost: Třída G, mimořádně nehospodárná

 

Popis:
Nabízíme k prodeji do osobního vlastnictví byt o dispozici 2+KK + komora ve zděném domě ve Svitavách na ulici 5. května. Byt se nachází ve 2. NP bytového domu vystavěného před 10 lety. V domě je umístěno celkem 6 bytů. Sestává z pokoje, na který navazuje prostorný kuchyňský kout, ložnice, koupelny s WC, chodby. K bytu náleží komora umístěná na chodbě vedle bytu. Měsíční náklady (služby) činí cca 3.500,-- Kč. Byt je orientován západ - sever. Dostupnost do centra města - cca 5 min. chůze. Vzhledem ke skutečnosti, že pro dům není dosud zpracován průkaz energetické náročnosti budovy, uvádíme v souladu se zákonem energetickou náročnost - "G".


Co poskytujeme

realitní činnosti (domy, chalupy, garáže, pozemky), prodej, koupě, směny bytů, bytová poradna, nájemní vztahy, úkony pro Společenství vlastníkl, správa bytového fondu, rozdělení budovy na jednotky, prohlášení vlastníka budovy, dohody o vypořádání podílového spoluvlastnictví, převody vlastních jednotek 

Nabídka

Poptávka


Prodej

Prodej bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Koupě

Koupě bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Pronájem

Pronájem bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Momentálně v naší databázi neevidujeme žádnou aktuální poptávku.

Aktuální poptávky budou k dispozici v průběhu následujicích několika dnů.