Prodej bytové jednotky do osobního vlastnictví o velikosti 2+KK v obci Hlinsko (A1.05)

Lokalita: Hlinsko

Datum vložení: 04.11.2019

 

Cena: 2.189.500 Kč + provize RK

Druh obchodu: Prodej

Druh prostor: Byty

Velikost: 57m2

 

Město: Chrudim

 

Další informace:

Velikost: 2+kk

Plocha: 57 m2

Druh objektu: cihlový

Vlastnictví: osobní

Stav budovy: ve výstavbě

Podlaží: 1

Podlaží celkem: 4

Podlah. plocha: 57 m2

Energetická náročnost: Třída A, mimořádně úsporná

 

Popis:
Prodej bytové jednotky do osobního vlastnictví o velikosti 2+KK (57,5 m2) - A1.05, která je umístěna v 1. nadzemním podlaží v novostavbě bytového domu s téměř nulovou spotřebou energii v Hlinsku ul. Erbenova, odkud je výborná dostupnost do centra města i k veškeré občanské vybavenosti. Průkaz energetické náročnosti objektu A - mimořádně úsporný. Byt sestává z chodby, 1x pokoj, pokoj s kuchyňským koutem, koupelny (osazena bude vana, umyvadlo, připojení na pračku), samostatného WC, šatny. V bytě bude osazena rekuperace, která podstatně přispívá ke snížení nákladů na topení. K bytu náleží lodžie (3,5 m2) a sklepní kóje o výměře 1,94 m2. Orientace bytu - východ. Měsíční náklady na bydlení činí 3.694,-- Kč ( 714,-- Kč fond oprav, 2790,-- Kč zálohy na energie/služby, 190,-- Kč poplatek správci). Typově totožný byt lze poptat ve 2. a 3. nadzemním podlaží bytového domu. K bytu lze koupit družstevní podíl vážící se k vnitřnímu garážovému stání ( á 219.000,-- Kč) nebo venkovnímu parkovacímu stání (á 49.500,-- Kč). Novostavba bytového domu splňuje kritéria budovy s téměř nulovou spotřebou energie a návrh budovy odpovídá dle průkazu energetické náročnosti budovy kategorii A mimořádně úsporná. Dodaná energie na vytápění odpovídá 21 kWh/m2/rok. Standartním vybavením každého bytu je i řízené větrání s rekuperací tepla podporující nízké provozní náklady jednotlivých bytů.


Co poskytujeme

realitní činnosti (domy, chalupy, garáže, pozemky), prodej, koupě, směny bytů, bytová poradna, nájemní vztahy, úkony pro Společenství vlastníkl, správa bytového fondu, rozdělení budovy na jednotky, prohlášení vlastníka budovy, dohody o vypořádání podílového spoluvlastnictví, převody vlastních jednotek 

Nabídka

Poptávka


Prodej

Prodej bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Koupě

Koupě bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Pronájem

Pronájem bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Momentálně v naší databázi neevidujeme žádnou aktuální poptávku.

Aktuální poptávky budou k dispozici v průběhu následujicích několika dnů.