Prodej polyfunkčního domu s nebytovými prostory ve Svitavách

Lokalita: Svitavy, Předměstí

Datum vložení: 04.11.2019

 

Cena: 22.950.000 Kč

Druh obchodu: Prodej

Druh prostor: Komerční prostory

Velikost: 2011m2

 

Město: Svitavy

Ulice: T. G. Masaryka

 

Další informace:

Plocha: 2011 m2

Druh objektu: cihlový

Typ domu: patrový

Kancelář typu: obchodní

Stav budovy: velmi dobrý

Energetická náročnost: Třída G, mimořádně nehospodárná

Typ dražby: dobrovolná

 

Popis:
Nabízíme k prodeji polyfunkční dům s nebytovými prostory v centru města Svitavy včetně souvisejících pozemků. Zastavěná plocha objektu je 2011 m2, celková plocha pozemků je 3741 m2. Objekt je napojen na veškeré sítě (voda, plyn, elektřina, kanalizace), je přístupný po celém obvodu. Sestává se z budovy, kde jsou v přízemí obchodněkancelářské prostory, 1. a 2. nadzemním podlaží se nachází kancelářské prostory ( á 770 m2) a budovy s polyfunkčním prostorem - 760 m2 ( dříve multifunkční sál). Ve všech podlažích je umístěno sociální zázemí, objekt je podsklepen. Vytápění je zajišťováno plynovým topením. V současné době je část objektu komerčně pronajata. Dle územního plánu se objekt nachází v ploše smíšené obytné. Je možné jej rekonstruovat a modernizovat za účelem bydlení. Prodávající má k dispozici studii prostorového řešení bytového domu s cca 60 byty + 70 podzemních parkovacích stání.


Co poskytujeme

realitní činnosti (domy, chalupy, garáže, pozemky), prodej, koupě, směny bytů, bytová poradna, nájemní vztahy, úkony pro Společenství vlastníkl, správa bytového fondu, rozdělení budovy na jednotky, prohlášení vlastníka budovy, dohody o vypořádání podílového spoluvlastnictví, převody vlastních jednotek 

Nabídka

Poptávka


Prodej

Prodej bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Koupě

Koupě bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Pronájem

Pronájem bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Momentálně v naší databázi neevidujeme žádnou aktuální poptávku.

Aktuální poptávky budou k dispozici v průběhu následujicích několika dnů.