Nájem bytu 3+1 ve Svitavách

Lokalita: Svitavy, Lány

Datum vložení: 16.08.2019

 

Cena: 13.260 Kč/měsíc +jistota+provize RK

Druh obchodu: Pronájem

Druh prostor: Byty

Velikost: 82m2

 

Město: Svitavy

Ulice: Felberova

 

Další informace:

Velikost: 3+1

Plocha: 82 m2

Druh objektu: panelový

Vlastnictví: osobní

Vybavení: nezařízený

Stav budovy: dobrý

Podlaží: 4

Podlaží celkem: 8

Podlah. plocha: 82 m2

Energetická náročnost: Třída G, mimořádně nehospodárná

 

Popis:
Nabízíme k nájmu byt o dispozici 3+1 (82,4m2) + komora + sklepní kóje na ulici Felberova ve Svitavách. Byt je umístěn ve 4. nadzemním podlaží panelového bytového domu, je nezařízený, s částečně vybavenou kuchyní (lednice, kuchyňská linka, sporák - kombi). Nájemné je stanoveno na částku 9.000,-- Kč/ měsíc + 4.260,-- Kč/měsíc zálohy na služby. Podmínkou nájmu je složení jistoty ve výši 18.000,-- Kč a provize RK 9.000,-- Kč. Byt je k dispozici od 1.7.2020. V blízkosti je škola, školka, obchod.


Co poskytujeme

realitní činnosti (domy, chalupy, garáže, pozemky), prodej, koupě, směny bytů, bytová poradna, nájemní vztahy, úkony pro Společenství vlastníkl, správa bytového fondu, rozdělení budovy na jednotky, prohlášení vlastníka budovy, dohody o vypořádání podílového spoluvlastnictví, převody vlastních jednotek 

Nabídka

Poptávka


Prodej

Prodej bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Koupě

Koupě bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Pronájem

Pronájem bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Momentálně v naší databázi neevidujeme žádnou aktuální poptávku.

Aktuální poptávky budou k dispozici v průběhu následujicích několika dnů.