Prodej bytu 1+1 ve Svitavách ul. Bratří Čapků

Rezervace

 

Lokalita: Svitavy, Předměstí

Datum vložení: 14.05.2019

 

Cena: 1.150.000 Kč včetně provize RK a právního servisu

Druh obchodu: Prodej

Druh prostor: Byty

Velikost: 36m2

 

Město: Svitavy

Ulice: Bratří Čapků

 

Další informace:

Velikost: 1+1

Plocha: 36 m2

Druh objektu: panelový

Vlastnictví: osobní

Stav budovy: dobrý

Podlaží: 2

Podlaží celkem: 8

Podlah. plocha: 36 m2

Energetická náročnost: Třída C, vyhovující

 

Popis:
Nabízíme k prodeji do osobního vlastnictví byt 2+KK (35,6 m2) ve 2. NP bytového domu na ulici Bratří Čapků ve Svitavách. Byt sestává z pokoje, pokoje s kuchyňským koutem, předsíně a kouplelny s WC. Je v původním, ale velmi zachovalém stavu. Osazena jsou plastová okna, nové interiérové dveře, částečně plovoucí podlaha. Byt je orientován na západ. Měsíční náklady na byt jsou cca 2.500,-- Kč. Dům je po celkové revitalizaci (střecha, soupačky, výtah, zateplení, fasáda) a nachází se v lokalitě "sídliště u nádraží". V blízké dostupnosti je školka,obchod, vlakové nádraží. Dostupnost do centa města cca 10 min. chůze.


Co poskytujeme

realitní činnosti (domy, chalupy, garáže, pozemky), prodej, koupě, směny bytů, bytová poradna, nájemní vztahy, úkony pro Společenství vlastníkl, správa bytového fondu, rozdělení budovy na jednotky, prohlášení vlastníka budovy, dohody o vypořádání podílového spoluvlastnictví, převody vlastních jednotek 

Nabídka

Poptávka


Prodej

Prodej bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Koupě

Koupě bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Pronájem

Pronájem bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Momentálně v naší databázi neevidujeme žádnou aktuální poptávku.

Aktuální poptávky budou k dispozici v průběhu následujicích několika dnů.