Prodej samostatného rodinného domu se třemi byty ve Svitavách

Rezervace

 

Lokalita: Svitavy

Datum vložení: 15.04.2019

 

Cena: 4.560.500 Kč včetně provize RK a právního servisu

Druh obchodu: Prodej

Druh prostor: Domy a vily

Velikost: 240m2

 

Město: Svitavy

Ulice: Jugoslávská

 

Další informace:

Plocha: 240 m2

Druh objektu: cihlový

Typ domu: patrový

Poloha objektu: samostatný

Stav budovy: velmi dobrý

Podlaží celkem: 2

Plocha parcely: 411 m2

Zastavěná plocha: 136 m2

Energetická náročnost: Třída G, mimořádně nehospodárná

 

Popis:
Nabízíme k prodeji samostatně stojící rodinný dům na ulici Jugoslávská ve Svitavách. V domě jsou umístěny tři samostatné bytové jednotky o dispozici 2x 2+1+ koupelna, WC, lodžie a v roce 2009 nově přistavěná jednotka 2+KK+ koupelna + balkon. Topení je zajišťováno centrálně plynovým kotlem, TUV samostatně pro každý byt. Dům je podsklepen, v suterénu domu je umístěna prádelna, sušárna, 2x sklípek, menší společenská místnost. Osazena jsou plastová okna. Střešní krytina je asfaltová, na nové přístavbě folie. K domu náleží dále garáž, kryté stání pro auto, zpevněná plocha pro parkování, zahrada s posezením. Obslužnost domu je dvěma vjezdovými branami. Hlavní orientace domu - východ - jih - západ. Dům je umístěn v zástavbě rodinných domu, kolaudován byl v roce 1978, částečná rekonstrukce ( kuchyně) byla realizována před 5 lety. Veškerá občanská vybavenost je v blízkosti.


Co poskytujeme

realitní činnosti (domy, chalupy, garáže, pozemky), prodej, koupě, směny bytů, bytová poradna, nájemní vztahy, úkony pro Společenství vlastníkl, správa bytového fondu, rozdělení budovy na jednotky, prohlášení vlastníka budovy, dohody o vypořádání podílového spoluvlastnictví, převody vlastních jednotek 

Nabídka

Poptávka


Prodej

Prodej bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Koupě

Koupě bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Pronájem

Pronájem bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Momentálně v naší databázi neevidujeme žádnou aktuální poptávku.

Aktuální poptávky budou k dispozici v průběhu následujicích několika dnů.