Prodej domu ve Svitavách

Lokalita: Svitavy, Město

Datum vložení: 28.03.2019

 

Cena: 4.560.500 Kč včetně provize RK a právního servisu, při rychlém jednání sleva

Druh obchodu: Prodej

Druh prostor: Domy a vily

Velikost: 246m2

 

Město: Svitavy

Ulice: Pod Věží

 

Další informace:

Plocha: 246 m2

Druh objektu: smíšený

Typ domu:

Poloha objektu: řadový

Stav budovy: velmi dobrý

Podlaží celkem: 2

Plocha parcely: 132 m2

Zastavěná plocha: 132 m2

Energetická náročnost: Třída G, mimořádně nehospodárná

 

Popis:
Nabízíme k prodeji dům v blízkosti náměstí ve Svitavách - ulice Pod Věží. V přízemí domu se nachází 2 nebytové - prodejní prostory (68 m2 a 57 m2) se vchodem přímo z ulice. Oba prostory mají výkladce, vlastní sociální zázemí, vodu, vytápění. V patře je umístěn prostorný byt o dispozici 4+1, ke kterému je vedeno z přízemí točité schodiště. V domě byla rekonstruována elektřina, voda, odpady, okna, topení střecha. Vytápění je zajišťováno plynovým kotlem. Dům je z malé části podsklepen. Ulice před domem je průchozí z náměstí pro pěší a je poměrně rušná. V těsné blízkosti domu se nachází centrální náměstí města Svitavy.


Co poskytujeme

realitní činnosti (domy, chalupy, garáže, pozemky), prodej, koupě, směny bytů, bytová poradna, nájemní vztahy, úkony pro Společenství vlastníkl, správa bytového fondu, rozdělení budovy na jednotky, prohlášení vlastníka budovy, dohody o vypořádání podílového spoluvlastnictví, převody vlastních jednotek 

Nabídka

Poptávka


Prodej

Prodej bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Koupě

Koupě bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Pronájem

Pronájem bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Momentálně v naší databázi neevidujeme žádnou aktuální poptávku.

Aktuální poptávky budou k dispozici v průběhu následujicích několika dnů.