Prodej řadového domu ve Svitavách

Lokalita: Svitavy, Předměstí

Datum vložení: 28.03.2019

 

Cena: 3.560.500 Kč včetně provize RK a právního servisu

Druh obchodu: Prodej

Druh prostor: Domy a vily

Velikost: 140m2

 

Město: Svitavy

Ulice: U Stadionu

 

Další informace:

Plocha: 140 m2

Druh objektu: cihlový

Typ domu: patrový

Poloha objektu: řadový

Stav budovy: dobrý

Podlaží celkem: 2

Plocha parcely: 181 m2

Zastavěná plocha: 98 m2

Energetická náročnost: Třída G, mimořádně nehospodárná

 

Popis:
Nabízíme k prodeji řadový rodinný dům nalici U Stadionu ve Svitavách. Dům sestává ze dvou samostatných bytových jednotek, společného sklepa, chodby, půdy, zahradní kůlny a zahrádky. Byt v přízemí je o dispozici 2+1 (cca 60 m2), k bytu náleží koupelna. WC je umístěno mimo byt. Byt v patře je o dispozici 3+1 ( cca 80 m2) + koupelna ( WC je umístěno v mezipatře) a je po částečné rekonstrukci ( elektřina, voda, odpady). Každý byt má samostatné měření elektřiny a plynu, voda je řešena odpočtovým měřidlem. Na domě jsou osazena plastová okna (9 let), rekonstruována byla střešní krytina, odpady, napojení na kanalizaci. Dům je podsklepen. Nad celým domem se nachází prostorná půda s možností využití na podkroví. V zahrádce za domem je umístěna dřevěná kůlna, která slouží k uložení zahradního nářadí, nábytku nebo jako dílna. Před vchodem do domu je předzahrádka. Dům je orientován jih - sever a je umístěn v žádané lokalitě města. V blízkosti se nachází městský stadion, obchody, škola i školka jsou nedaleko. Dostupnost do přírody za městem - cca 5 min. chůze. Vlastník domu preferuje výměnu jedné id. poloviny domu za byt 2-3+1 v blízké lokalitě + doplatek za druhou polovinu nemovitostí.


Co poskytujeme

realitní činnosti (domy, chalupy, garáže, pozemky), prodej, koupě, směny bytů, bytová poradna, nájemní vztahy, úkony pro Společenství vlastníkl, správa bytového fondu, rozdělení budovy na jednotky, prohlášení vlastníka budovy, dohody o vypořádání podílového spoluvlastnictví, převody vlastních jednotek 

Nabídka

Poptávka


Prodej

Prodej bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Koupě

Koupě bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Pronájem

Pronájem bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Momentálně v naší databázi neevidujeme žádnou aktuální poptávku.

Aktuální poptávky budou k dispozici v průběhu následujicích několika dnů.