Nájem skladovacích - výrobních prostor ve Svitavách

Lokalita: Svitavy

Datum vložení: 28.03.2019

 

Cena: 3.000 Kč/měsíc + jistota+provize RK

Druh obchodu: Pronájem

Druh prostor: Komerční objekty

Velikost: 84m2

 

Město: Svitavy

Ulice: Kapitána Jaroše

 

Další informace:

Plocha: 84 m2

Druh objektu: cihlový

Typ domu: patrový

Komerční využití: sklad

Stav budovy: velmi dobrý

Podlaží celkem: 1

Plocha parcely: 194 m2

Zastavěná plocha: 194 m2

Energetická náročnost: Třída G, mimořádně nehospodárná

 

Popis:
Nabízíme k nájmu skladovací ( výrobní) prostor ve Svitavách Lánech. Prostor je dvouúrovňový s halou cca 80 m2 a sociálním zázemím cca 4 m2 ( umyvadlo, WC). Příjezd po asfaltové komunikaci. Po dohovoru bude objekt napojen na elektřinu a plyn, případně přestavěn. Nájemné činí 3.000,-- Kč / měsíc + zálohy na služby, podmínkou nájmu je složení jistoty ve výši 6.000,-- Kč a provize RK ( 3.000,-- Kč). Vhodné pro skladování, případně drobnou výrobu.


Co poskytujeme

realitní činnosti (domy, chalupy, garáže, pozemky), prodej, koupě, směny bytů, bytová poradna, nájemní vztahy, úkony pro Společenství vlastníkl, správa bytového fondu, rozdělení budovy na jednotky, prohlášení vlastníka budovy, dohody o vypořádání podílového spoluvlastnictví, převody vlastních jednotek 

Nabídka

Poptávka


Prodej

Prodej bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Koupě

Koupě bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Pronájem

Pronájem bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Momentálně v naší databázi neevidujeme žádnou aktuální poptávku.

Aktuální poptávky budou k dispozici v průběhu následujicích několika dnů.