Nájem zcela zařízeného bytu 3+1 ve Svitavách

Rezervace

 

Lokalita: Svitavy, Lány

Datum vložení: 04.03.2019

 

Cena: 14.000 Kč/měsíc +jistota+provize RK

Druh obchodu: Pronájem

Druh prostor: Byty

Velikost: 86m2

 

Město: Svitavy

Ulice: Svitavská

 

Další informace:

Velikost: 3+1

Plocha: 86 m2

Druh objektu: panelový

Vlastnictví: osobní

Vybavení: zařízený

Stav budovy: po rekonstrukci

Podlaží: 3

Podlaží celkem: 7

Podlah. plocha: 86 m2

Energetická náročnost: Třída D, nevyhovující

 

Popis:
Nabízíme k nájmu zcela zařízený byt o velikosti 3+1 (86,2 m2) na ulici Svitavská ve Svitavách - Lánech. Byt je zařízen k běžnému užívání rodinou, vestavěnými skříněmi, postelemi, sedací soupravou, jídelním stolem a židlemi, pračkou, kuchyň má instalovány vestavěné spotřebiče. K bytu náleží komora, lodžie, sklepní kóje. Měsíční platby činí 10.000,-- Kč nájemné + 4.000,-- Kč zálohy na služby. Podmínkou nájmu je složení jistoty ve výši 14.000,-- Kč + provize RK ve výši jednoměsíčního nájemného. Byt bude k dispozici od 1. září 2020.


Co poskytujeme

realitní činnosti (domy, chalupy, garáže, pozemky), prodej, koupě, směny bytů, bytová poradna, nájemní vztahy, úkony pro Společenství vlastníkl, správa bytového fondu, rozdělení budovy na jednotky, prohlášení vlastníka budovy, dohody o vypořádání podílového spoluvlastnictví, převody vlastních jednotek 

Nabídka

Poptávka


Prodej

Prodej bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Koupě

Koupě bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Pronájem

Pronájem bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Momentálně v naší databázi neevidujeme žádnou aktuální poptávku.

Aktuální poptávky budou k dispozici v průběhu následujicích několika dnů.