Prodej objektu (domu) k celoročnímu užívání

Rezervace

 

Lokalita: Svitavy

Datum vložení: 07.01.2019

 

Cena: 2.950.000 Kč včetně provize RK a právního servisu

Druh obchodu: Prodej

Druh prostor: Domy a vily

Velikost: 94m2

 

Město: Svitavy

 

Další informace:

Plocha: 94 m2

Druh objektu: cihlový

Typ domu: patrový

Poloha objektu: řadový

Stav budovy: novostavba

Podlaží celkem: 2

Plocha parcely: 722 m2

Zastavěná plocha: 87 m2

Energetická náročnost: Třída G, mimořádně nehospodárná

 

Popis:
Nabízíme k prodeji novostavbu k celoročnímu užívání v lokalitě nové výstavby u Rosničky ve Svitavách. Jedná se o dvoupodlažní stavbu o dispozici obývací pokoj, pokoj s kuchyňským koutem (nově přistavěn), koupelna s WC, technická místnost, terasa (v 1. NP), pokoj se šatnou a WC ve 2. NP. Objekt je napojen na vlastní studnu, elektřinu, odpad - do jímky, dešťová voda je svedena do kopané studny. Vytápění je zajišťováno krbovými kamny a elektrickými přímotopy. Kolem objektu je rozlehlá celodenně osluněná zahrada (669 m2), kde je umístěno zastřešené stání pro 2 auta, dřevník, dílna a zastřešené posezení. Pozemek je lemován vzrostlými tůjemi kolem plotu. Obslužnost pozemku je možná dvěma branami, přístupnými z obecní komunikace a z vlastní přístupové cesty. Stavba je v blízkosti rybníka Rosnička a lesů na okraji města. Okolí nabízí mnoho sportovního vyžití - sportovní rybolov v nedalékém rybníku, v lesích fitness stezku, cyklistické a turistické trasy ( k pramenům řeky Svitavy, památník včelích matek apod.), on-line stezku...


Co poskytujeme

realitní činnosti (domy, chalupy, garáže, pozemky), prodej, koupě, směny bytů, bytová poradna, nájemní vztahy, úkony pro Společenství vlastníkl, správa bytového fondu, rozdělení budovy na jednotky, prohlášení vlastníka budovy, dohody o vypořádání podílového spoluvlastnictví, převody vlastních jednotek 

Nabídka

Poptávka


Prodej

Prodej bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Koupě

Koupě bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Pronájem

Pronájem bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Momentálně v naší databázi neevidujeme žádnou aktuální poptávku.

Aktuální poptávky budou k dispozici v průběhu následujicích několika dnů.