Prodej komerční nemovitosti v Moravské Třebové

Lokalita: Moravská Třebová, Město

Datum vložení: 08.10.2018

 

Cena: 7.050.000 Kč včetně provize RK a právního servisu

Druh obchodu: Prodej

Druh prostor: Komerční objekty

Velikost: 233m2

 

Město: Svitavy

Ulice: Čs. armády

 

Další informace:

Plocha: 233 m2

Druh objektu: cihlový

Typ domu: patrový

Komerční využití: obchodní centrum

Stav budovy: velmi dobrý

Podlaží celkem: 1

Plocha parcely: 250 m2

Zastavěná plocha: 1 m2

Energetická náročnost: Třída G, mimořádně nehospodárná

 

Popis:
Nabízíme k prodeji komerční nemovitost na ulici Čs. armády v Moravské Třebové. Nemovitost sestává ze tří komerčních - obchodních prostor ( prodejen) o výměře 58 m2, 80 m2 a 95 m2. Každá komerce má samostatný vchod přímo z ulice a výkladce. Vytápění je zajišťováno elektrickým kotlem . Každý prostor má nezávislé měření odběrů vody, elektřiny a topení. Objekt je napojen na obecní kanalizaci a vodovod, není podsklepen. V současné době jsou pronajaty 2 komerční prostory( pizzerie, bazar). Ve třetí komerci byla v poslední době prodejna masa a masných výrobků. Při pronájmu celého objektu je výnosnost 37.000,-- Kč. Nemovitost je umístěna v těsné blízkosti centra města ( náměstí) v rušné ulici, přístup do prostor je přímo z ulice.


Co poskytujeme

realitní činnosti (domy, chalupy, garáže, pozemky), prodej, koupě, směny bytů, bytová poradna, nájemní vztahy, úkony pro Společenství vlastníkl, správa bytového fondu, rozdělení budovy na jednotky, prohlášení vlastníka budovy, dohody o vypořádání podílového spoluvlastnictví, převody vlastních jednotek 

Nabídka

Poptávka


Prodej

Prodej bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Koupě

Koupě bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Pronájem

Pronájem bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Momentálně v naší databázi neevidujeme žádnou aktuální poptávku.

Aktuální poptávky budou k dispozici v průběhu následujicích několika dnů.