Nájem obchodních prostor na ulici Čs. armády v Moravské Třebové

Lokalita: Moravská Třebová

Datum vložení: 03.09.2018

 

Cena: 12.000 Kč/měsíc +DPH+služby+jistota+provize RK

Druh obchodu: Pronájem

Druh prostor: Komerční prostory

Velikost: 62m2

 

Město: Svitavy

Ulice: Čs. armády

 

Další informace:

Plocha: 62 m2

Druh objektu: cihlový

Typ domu: patrový

Kancelář typu: obchodní

Stav budovy: velmi dobrý

Podlaží: 1

Energetická náročnost: Třída G, mimořádně nehospodárná

 

Popis:
Nabízíme k nájmu obchodní prostory na ulici Čs. armády v Moravské Třebové. Prostory se nachází v 1. NP budovy s přímým vstupem z rušné obchodní ulice v těsné blízkosti náměstí v centru města. Prostory sestávají ze dvou prodejních místností, úklidové místnosti, technické místnosti, 2x toaleta. K dispozici jsou 3 výkladce. Nájemné činí 12.000,-- Kč + platná sazba DPH/měsíc. Měsíční zálohy na služby budou účtovány ve výši cca 2.500-- Kč/měsíc (v závislosti na druhu obchodní činnosti). Prostory jsou bez vybavení. Topení je zajišťováno vlastním plynovým kotlem. Nedávno zde byla provozována prodejna masa a masných výrobků.


Co poskytujeme

realitní činnosti (domy, chalupy, garáže, pozemky), prodej, koupě, směny bytů, bytová poradna, nájemní vztahy, úkony pro Společenství vlastníkl, správa bytového fondu, rozdělení budovy na jednotky, prohlášení vlastníka budovy, dohody o vypořádání podílového spoluvlastnictví, převody vlastních jednotek 

Nabídka

Poptávka


Prodej

Prodej bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Koupě

Koupě bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Pronájem

Pronájem bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Momentálně v naší databázi neevidujeme žádnou aktuální poptávku.

Aktuální poptávky budou k dispozici v průběhu následujicích několika dnů.