Prodej pozemku 2160 m2 pro výstavbu domu ve Svitavách

Lokalita: Svitavy

Datum vložení: 17.07.2018

 

Cena: 1.200 Kč/m2 + provize RK a právního servisu

Druh obchodu: Prodej

Druh prostor: Pozemky

Velikost: 2160m2

 

Město: Svitavy

 

Další informace:

Plocha: 2160 m2

Druh pozemku: pro bydlení

Elektřina: ano

Kanalizace: ano

 

Popis:
Nabízíme k prodeji pozemek pro výstavbu rodinného domu ve Svitavách - lokalita Majakovského. Pozemek má výměru 2.160 m2, je vhodný i pro 2 rodinné domy. Pozemek je podélného tvaru, na konci mírně svažitý, celodenně osluněný. Na pozemku je zavedena elektřina (220 i 380 V), nachystáno napojení na kanalizaci ( přípojka je zavedena cca 15 m do pozemku z obecní kanalizace), voda je řešena vrtanou studnou. Přístup je po obecní komunikaci. Pozemek je oplocen ( z části novým plotem a vjezdovou branou). Na pozemku je též kopaná studna a zbudován základ na zahradní domek. S pozemkem je možné předat projektovou dokumentaci na výstavbu rodinného domu se dvěma nadzemními podlažími.


Co poskytujeme

realitní činnosti (domy, chalupy, garáže, pozemky), prodej, koupě, směny bytů, bytová poradna, nájemní vztahy, úkony pro Společenství vlastníkl, správa bytového fondu, rozdělení budovy na jednotky, prohlášení vlastníka budovy, dohody o vypořádání podílového spoluvlastnictví, převody vlastních jednotek 

Nabídka

Poptávka


Prodej

Prodej bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Koupě

Koupě bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Pronájem

Pronájem bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Momentálně v naší databázi neevidujeme žádnou aktuální poptávku.

Aktuální poptávky budou k dispozici v průběhu následujicích několika dnů.