Prodej čtvercového stavení v obci Javorník u Svitav

Lokalita: Javorník, Javorník

Datum vložení: 15.02.2018

 

Cena: 2.200.000 Kč včetně provize RK a právního servisu

Druh obchodu: Prodej

Druh prostor: Domy a vily

Velikost: 86m2

 

Město: Svitavy

 

Další informace:

Plocha: 86 m2

Druh objektu: smíšený

Typ domu:

Poloha objektu: samostatný

Stav budovy: dobrý

Podlaží celkem: 1

Plocha parcely: 1010 m2

Zastavěná plocha: 400 m2

Energetická náročnost: Třída G, mimořádně nehospodárná

 

Popis:
Nabízíme k prodeji stavení s původním čtvercovým rázem v obci Javorník u Svitav. Dům sestává z obytné části a technické části. Obytná část byla rekonstruována před 20 lety a sestává ze 2 pokojů, kuchyně, koupelny s WC, předsíně. Užitná plocha obytné části je cca 86 m2. Technická část sestává ze 2 stodol - celkově cca 80 m2. Vjezd do dvora je zastřešen (průjezd je používán k parkování auta). Vytápení je zajišťováno krbovými kamny s výměníkem nebo elektrikým kotlem. Objekt je připojen na obecní vodovodní řad. Vedle domu se nalézá rozlehlá osluněná zahrada (1010 m2) s jezírkem, posezením, místem pro bazén. Obec Javorník má dostupnou občanskou vybavenost, a téměř navazuje na okrajové části města Svitavy, dostupnost po cyklostezce.


Co poskytujeme

realitní činnosti (domy, chalupy, garáže, pozemky), prodej, koupě, směny bytů, bytová poradna, nájemní vztahy, úkony pro Společenství vlastníkl, správa bytového fondu, rozdělení budovy na jednotky, prohlášení vlastníka budovy, dohody o vypořádání podílového spoluvlastnictví, převody vlastních jednotek 

Nabídka

Poptávka


Prodej

Prodej bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Koupě

Koupě bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Pronájem

Pronájem bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Momentálně v naší databázi neevidujeme žádnou aktuální poptávku.

Aktuální poptávky budou k dispozici v průběhu následujicích několika dnů.