Nájem kanceláře Svitavy

Lokalita: Svitavy, Předměstí

Datum vložení: 30.11.2017

 

Cena: 1.404 Kč/měsíc +DPH+služy+jistota+provize RK

Druh obchodu: Pronájem

Druh prostor: Komerční prostory

Velikost: 13m2

 

Město: Svitavy

Ulice: Školní

 

Další informace:

Plocha: 13 m2

Druh objektu: cihlový

Typ domu: patrový

Kancelář typu: kanceláře

Stav budovy: velmi dobrý

Podlaží: 1

Energetická náročnost: Třída G, mimořádně nehospodárná

 

Popis:
Nabízíme k nájmu komerční prostor ( kancelář) o výměře 12,96 m2 v přízemí budovy Bytového družstva Svitavy na ulici Školní. V místnosti není k dispozici voda.WC je společné na chodbě. Měsíční nájemné činí 1.404,-- Kč bez DPH včetně topení a vody. Záloha na spotřebu elektřiny činí 1.000,-- Kč / 3 měsíce. Podmínkou nájmu je složení jistoty ve výši 3.400,-- Kč + provize RK ve výši 1.700,-- Kč. Místnost je vhodná jako malá kancelář nebo drobná provozovna.


Co poskytujeme

realitní činnosti (domy, chalupy, garáže, pozemky), prodej, koupě, směny bytů, bytová poradna, nájemní vztahy, úkony pro Společenství vlastníkl, správa bytového fondu, rozdělení budovy na jednotky, prohlášení vlastníka budovy, dohody o vypořádání podílového spoluvlastnictví, převody vlastních jednotek 

Nabídka

Poptávka


Prodej

Prodej bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Koupě

Koupě bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Pronájem

Pronájem bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Momentálně v naší databázi neevidujeme žádnou aktuální poptávku.

Aktuální poptávky budou k dispozici v průběhu následujicích několika dnů.