Prodej domu s obchodním prostorem v Poličce

Lokalita: Polička-Město

Datum vložení: 22.06.2017

 

Cena: 5.690.000 Kč včetně provize RK a právního servisu

Druh obchodu: Prodej

Druh prostor: Komerční prostory

Velikost: 110m2

 

Město: Svitavy

Ulice: Riegrova

 

Další informace:

Plocha: 110 m2

Druh objektu: kamenný

Typ domu:

Kancelář typu: obchodní

Stav budovy: po rekonstrukci

Energetická náročnost: Třída G, mimořádně nehospodárná

 

Popis:
Nabízíme k prodeji historický dům s obchodním prostorem v Poličce na ulici Riegrova (dříve "Pralinka") v těsné blízkosti náměstí. V přízemí domu je umístěn obchod ( cca 20 m2), chodba, sklípek, v zadní části kavárna s kuchyňkou (28 m2) a zastřešená zahrádka k posezení ( 16 m2). V patře je umístěno sociální zařízení, technická místnost, otevřená kancelář a salonek. V půdním prostoru je možné zbudovat bydlení. Vytápění je zajišťováno plynovým kotlem. Dům je nabízen k prodeji s veškerým vybavením.


Co poskytujeme

realitní činnosti (domy, chalupy, garáže, pozemky), prodej, koupě, směny bytů, bytová poradna, nájemní vztahy, úkony pro Společenství vlastníkl, správa bytového fondu, rozdělení budovy na jednotky, prohlášení vlastníka budovy, dohody o vypořádání podílového spoluvlastnictví, převody vlastních jednotek 

Nabídka

Poptávka


Prodej

Prodej bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Koupě

Koupě bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Pronájem

Pronájem bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Momentálně v naší databázi neevidujeme žádnou aktuální poptávku.

Aktuální poptávky budou k dispozici v průběhu následujicích několika dnů.