Nájem bytu 2+1 ve Svitavách

Lokalita: Svitavy, Předměstí

Datum vložení: 19.06.2017

 

Cena: 9.025 Kč/měsíc + elektřina a plyn + jistota + provize RK

Druh obchodu: Pronájem

Druh prostor: Byty

Velikost: 57m2

 

Město: Svitavy

Ulice: Neumannova

 

Další informace:

Velikost: 2+1

Plocha: 57 m2

Druh objektu: cihlový

Vlastnictví: osobní

Vybavení: částečně zařízený

Stav budovy: velmi dobrý

Podlaží: 4

Podlaží celkem: 4

Podlah. plocha: 57 m2

Energetická náročnost: Třída G, mimořádně nehospodárná

 

Popis:
Nabízíme k nájmu byt 2+1 ve Svitavách na ul. Neumannova. Byt je ve velmi pěkném stavu po rekonstrukci . K bytu náleží malý sklep. Pronajímán je zařízený s vybavením ložnice a částečně kuchyně. Byt má vlastní plynový kotel. Cena nájmu činí 8.500,-- Kč + 525,-- Kč jsou zálohy na studenou vodu a OSP. Elektřinu a plyn si nájemce přehlásí na svoji osobu. Podmínkou nájmu je složení jistoty ve výši 17.000,-- Kč a provize RK (8,5 tis. Kč). Byt je volný ihned k nastěhování.


Co poskytujeme

realitní činnosti (domy, chalupy, garáže, pozemky), prodej, koupě, směny bytů, bytová poradna, nájemní vztahy, úkony pro Společenství vlastníkl, správa bytového fondu, rozdělení budovy na jednotky, prohlášení vlastníka budovy, dohody o vypořádání podílového spoluvlastnictví, převody vlastních jednotek 

Nabídka

Poptávka


Prodej

Prodej bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Koupě

Koupě bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Pronájem

Pronájem bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Momentálně v naší databázi neevidujeme žádnou aktuální poptávku.

Aktuální poptávky budou k dispozici v průběhu následujicích několika dnů.