Nájem bytu 2+1 ve Svitavách

Lokalita: Svitavy, Předměstí

Datum vložení: 21.01.2017

 

Cena: 8.500 Kč/měsíc + zálohy na služby + jistota + provize RK

Druh obchodu: Pronájem

Druh prostor: Byty

Velikost: 63m2

 

Město: Svitavy

Ulice: Na Červenici

 

Další informace:

Velikost: 2+1

Plocha: 63 m2

Druh objektu: cihlový

Vlastnictví: osobní

Vybavení: nezařízený

Stav budovy: velmi dobrý

Podlaží: 1

Podlaží celkem: 4

Podlah. plocha: 63 m2

Energetická náročnost: Třída G, mimořádně nehospodárná

 

Popis:
Nabízíme k nájmu byt 2+1 v 1. nadzemním podlaží zděného bytového domu ve Svitavách, ul. Na Červenici. Byt má samostatné plynové topení včetně ohřevu TUV. Sestává ze dvou pokojů, kuchyně, samostatného WC, koupelny, lodžie, sklepa. K dispozici je též zázemí za domem (sušení prádla, posezení). Nájemné činí 8.500,-- Kč, zálohy na služby 3.500,-- Kč (dle počtu osob). Podmínkou nájmu je složení jistoty (kauce) ve výši 17.000,-- Kč a provize RK ve výši 8.500,-- Kč. Byt bude pronajat nezařízený (pouze kuch\ňská linka, sporák, vybavení WC a koupelny). Volný od 1.6.2019.


Co poskytujeme

realitní činnosti (domy, chalupy, garáže, pozemky), prodej, koupě, směny bytů, bytová poradna, nájemní vztahy, úkony pro Společenství vlastníkl, správa bytového fondu, rozdělení budovy na jednotky, prohlášení vlastníka budovy, dohody o vypořádání podílového spoluvlastnictví, převody vlastních jednotek 

Nabídka

Poptávka


Prodej

Prodej bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Koupě

Koupě bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Pronájem

Pronájem bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Momentálně v naší databázi neevidujeme žádnou aktuální poptávku.

Aktuální poptávky budou k dispozici v průběhu následujicích několika dnů.