Nabízíme k nájmu skladovací prostory ve Svitavách

Lokalita: Svitavy, Předměstí

Datum vložení: 07.10.2016

 

Cena: 4.500 Kč/měsíc + energie + provize RK

Druh obchodu: Pronájem

Druh prostor: Komerční objekty

Velikost: 100m2

 

Město: Svitavy

Ulice: Školní

 

Další informace:

Plocha: 100 m2

Druh objektu: cihlový

Typ domu: patrový

Komerční využití: sklad

Stav budovy: velmi dobrý

Podlaží celkem: 3

Plocha parcely: 458 m2

Zastavěná plocha: 150 m2

Energetická náročnost: Třída G, mimořádně nehospodárná

 

Popis:
Nabízíme k nájmu tři skladovací prostory v centru města Svitavy. Skladovací prostory jsou umístěny ve třech nadzemních podlažích, z nichž každé má plochu cca 100 m2, v každém podlaží je k dispozici kancelář. Prostory jsou vhodné ke skladovacím, výrobním apod. účelům. Jednotlivé podlaží je samostatně vytápěno plynovým kotlem a má samostatné měření elektriky. Do prostor je zavedena voda. Světlá výška stropů 1. a 2. NP - 3,8 m, 3.NP. - 2,6 m. Možné zatížení stropů - 500 kg/m2. K dispozici je nakládací rampa a výtah.Vjezd k nakládací rampě je zajištěn přes uzavřenou bránu. Cena nájmu za jedno podlaží je stanovena na částku 4.500,-- Kč za kalendářní měsíc + spotřeba elektřiny, plynu a vody. Pronajímatel preferuje nájem všech tří skladovacích prostor jednomu nájemci. Podmínkou nájmu je složení jistoty ve výši dvouměsíčního nájemného + provize RK. Volné od 1.6.2019.


Co poskytujeme

realitní činnosti (domy, chalupy, garáže, pozemky), prodej, koupě, směny bytů, bytová poradna, nájemní vztahy, úkony pro Společenství vlastníkl, správa bytového fondu, rozdělení budovy na jednotky, prohlášení vlastníka budovy, dohody o vypořádání podílového spoluvlastnictví, převody vlastních jednotek 

Nabídka

Poptávka


Prodej

Prodej bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Koupě

Koupě bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Pronájem

Pronájem bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Momentálně v naší databázi neevidujeme žádnou aktuální poptávku.

Aktuální poptávky budou k dispozici v průběhu následujicích několika dnů.