Nájem bytu 2+kk v centru Svitav

Lokalita: Svitavy, Město

Datum vložení: 14.06.2016

 

Cena: 10.500 Kč/měsíc + zálohy na služby, kauce a provize RK

Druh obchodu: Pronájem

Druh prostor: Byty

Velikost: 47m2

 

Město: Svitavy

Ulice: náměstí Míru

 

Další informace:

Velikost: 2+kk

Plocha: 47 m2

Druh objektu: smíšený

Vlastnictví: osobní

Vybavení: nezařízený

Stav budovy: novostavba

Podlaží: 3

Podlaží celkem: 3

Podlah. plocha: 47 m2

Energetická náročnost: Třída G, mimořádně nehospodárná

 

Popis:
Nabízíme k nájmu nově vybudovaný byt o velikosti 2+kk (47,6 m2) v centru města Svitavy. Byt je umístěn ve třezím nadzemním podlaží a tvoří jej 1x pokoj, pokoj s kuchyňským koutem, koupelna, WC a předsíň. Byt je vybaven kuchyňskou linkou, el. troubou, sprchovým koutem, WC a umyvadlem. Měsíční nájemné činí 8.000,-- Kč + 2.500,-- Kč zálohy na služby. Podmínkou nájmu je úhrada kauce ve výši 16.000,-- Kč a provize RK ve výši jednoměsíčního nájemného. Byt bude k dispozici ve druhé polovině března 2020.


Co poskytujeme

realitní činnosti (domy, chalupy, garáže, pozemky), prodej, koupě, směny bytů, bytová poradna, nájemní vztahy, úkony pro Společenství vlastníkl, správa bytového fondu, rozdělení budovy na jednotky, prohlášení vlastníka budovy, dohody o vypořádání podílového spoluvlastnictví, převody vlastních jednotek 

Nabídka

Poptávka


Prodej

Prodej bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Koupě

Koupě bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Pronájem

Pronájem bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Momentálně v naší databázi neevidujeme žádnou aktuální poptávku.

Aktuální poptávky budou k dispozici v průběhu následujicích několika dnů.