Podnájem bytu 1+kk ve Svitavách

Lokalita: Svitavy, Předměstí

Datum vložení: 07.05.2014

 

Cena: 9.500 Kč včetně služeb

Druh obchodu: Podnájem

Druh prostor: Byty

Velikost: 24m2

 

Město: Svitavy

Ulice: Pavlovova

 

Další informace:

Velikost: 1+kk

Plocha: 24 m2

Druh objektu: cihlový

Vlastnictví: družstevní

Stav budovy: velmi dobrý

Podlaží: 2

Podlaží celkem: 4

Podlah. plocha: 24 m2

Energetická náročnost: Třída C, vyhovující

 

Popis:
Nabízíme k podnájmu byt 1+kk (24,15 m2) v centru města Svitav, vedle polikliniky a nemocnice v uzavřeném areálu. Byt má pokoj s kuchyňským koutem, chodbu, koupelnu (vana) vč. WC. Kuchyňský kout je vybaven kuchyňskou linkou a dvouplotýnkovým vařičem. Dům prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Velmi nízké provozní náklady. V těsné blízkosti je autobusové nádraží, náměstí, škola a nemocnice. Cena podnájmu je 9.500,- Kč včetně služeb. Podmínkou podnájmu je složení jistoty ve výši 14.000,-- Kč a provize RK ve výši 7.000,-- Kč. Volné ihned.


Co poskytujeme

realitní činnosti (domy, chalupy, garáže, pozemky), prodej, koupě, směny bytů, bytová poradna, nájemní vztahy, úkony pro Společenství vlastníkl, správa bytového fondu, rozdělení budovy na jednotky, prohlášení vlastníka budovy, dohody o vypořádání podílového spoluvlastnictví, převody vlastních jednotek 

Nabídka

Poptávka


Prodej

Prodej bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Koupě

Koupě bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Pronájem

Pronájem bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Momentálně v naší databázi neevidujeme žádnou aktuální poptávku.

Aktuální poptávky budou k dispozici v průběhu následujicích několika dnů.