Nájem obchodních prostor v centru Svitav

Lokalita: Svitavy, Město

Datum vložení: 07.07.2015

 

Cena: 4.000 Kč/měsíc + zálohy na služby, kauce a provize RK

Druh obchodu: Pronájem

Druh prostor: Komerční prostory

Velikost: 28m2

 

Město: Svitavy

Ulice: náměstí Míru

 

Další informace:

Plocha: 28 m2

Druh objektu: cihlový

Typ domu: patrový

Kancelář typu: obchodní

Stav budovy: velmi dobrý

Podlaží: 1

Energetická náročnost: Třída D, nevyhovující

 

Popis:
Nabízíme k pronájmu obchodní prostory na Náměstí Míru ve Svitavách. Prostor se sestává z prodejny (22,65 m2) a zázemí prodejny (5,40 m2). Prodejna má samostatný vstup přímo z podloubí náměstí. Vhodné využití jako prodejní či kancelářské prostory. Měsíční nájemné činí 4.000,-- Kč + zálohy na energie ve výši 1.000,-- Kč. Podmínkou nájmu je složení jistoty ve výši 8.000,-- Kč a provize RK ve výši 4.000,-- Kč. PENB - D.


Co poskytujeme

realitní činnosti (domy, chalupy, garáže, pozemky), prodej, koupě, směny bytů, bytová poradna, nájemní vztahy, úkony pro Společenství vlastníkl, správa bytového fondu, rozdělení budovy na jednotky, prohlášení vlastníka budovy, dohody o vypořádání podílového spoluvlastnictví, převody vlastních jednotek 

Nabídka

Poptávka


Prodej

Prodej bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Koupě

Koupě bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Pronájem

Pronájem bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Momentálně v naší databázi neevidujeme žádnou aktuální poptávku.

Aktuální poptávky budou k dispozici v průběhu následujicích několika dnů.