Prodej luxusního domu v obci Javorník

Lokalita: Javorník, Javorník

Datum vložení: 17.04.2015

 

Cena: 8.000.000 Kč včetně provize RK, právního servisu, poplatků, DPH

Druh obchodu: Prodej

Druh prostor: Domy a vily

Velikost: 186m2

 

Město: Svitavy

 

Další informace:

Plocha: 186 m2

Druh objektu: cihlový

Typ domu: patrový

Poloha objektu: samostatný

Stav budovy: velmi dobrý

Podlaží celkem: 2

Plocha parcely: 12655 m2

Zastavěná plocha: 261 m2

Energetická náročnost: Třída G, mimořádně nehospodárná

 

Popis:
Nabízíme na prodej luxusní dům v obci Javorník s rozsáhlou zahradou, krytým bazénem a finskou saunou. Podlahová plocha domu činí 186 m2 a sestává se v 1. NP z kuchyně s jídelnou, koupelny, obývacího pokoje s kachlovými kamny a dalších 3 pokojů a dvou zimních zahrad. Ve 2. NP se nachází koupelna, dva pokoje a nedokončená společenská místnost. Vytápění domu je zajištěno samoobslužným kotlem na uhlí, který ohřívá i teplou vodu. TUV je připravována též elektrickým bojlerem. V domě je rozveden centrální vysavač. Dům je podsklepen, přičemž v suterénu domu se nachází kotelna a saunovací místnost s bazénkem. Na zahradě je zbudovaný altán, terasa s krbem a grilem, příprava na jezírko. Vedle domu je postavena prostorná dvojgaráž s krytým stáním pro další auto a zázemí pro zařízení k údržbě zahrady. Nemovitost se prodává včetně přilehlých pozemků o celkové výměře 12 931 m2. Dům se nachází v klidné části obce s dalekým výhledem na okolí a vzdálené hory. Průkaz energetické náročnosti - G.


Co poskytujeme

realitní činnosti (domy, chalupy, garáže, pozemky), prodej, koupě, směny bytů, bytová poradna, nájemní vztahy, úkony pro Společenství vlastníkl, správa bytového fondu, rozdělení budovy na jednotky, prohlášení vlastníka budovy, dohody o vypořádání podílového spoluvlastnictví, převody vlastních jednotek 

Nabídka

Poptávka


Prodej

Prodej bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Koupě

Koupě bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Pronájem

Pronájem bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Momentálně v naší databázi neevidujeme žádnou aktuální poptávku.

Aktuální poptávky budou k dispozici v průběhu následujicích několika dnů.