Prodej družstevního podílu vážícího se k bytu o velikosti 3+KK v obci Hlinsko (A 4.05)

Lokalita: Hlinsko

Datum vložení: 01.03.2019

 

Cena: 985.000 Kč + provize RK

Druh obchodu: Prodej

Druh prostor: Byty

Velikost: 75m2

 

Město: Chrudim

 

Další informace:

Velikost: 3+kk

Plocha: 75 m2

Druh objektu: cihlový

Vlastnictví: družstevní

Stav budovy: ve výstavbě

Podlaží: 4

Podlaží celkem: 4

Podlah. plocha: 75 m2

Energetická náročnost: Třída A, mimořádně úsporná

 

Popis:
Prodej družstevního podílu vážícího se k bytu o velikosti 3+KK (75 m2) - A4.05, který je umístěn ve 4. nadzemním podlaží v nově stavěném bytovém domě v Hlinsku ul. Erbenova, odkud je výborná dostupnost do centra města i k veškeré občanské vybavenosti. Průkaz energetické náročnosti objektu A - mimořádně úsporný. Byt sestává z chodby, 2x pokoj, pokoj s kuchyňským koutem, koupelny ( osazena bude vana, umyvadlo, připojení na pračku), samostatného WC. V bytě bude osazena rekuperace. K bytu náleží terasa o výměře 24,4 m2 a sklepní kóje o výměře 2,34 m2. Orientace bytu - jih - západ. Měsíční platby za byt budou činit cca 13.263,-- Kč včetně splátky anuity, fondu oprav a záloh na služby. Celkový doplatek anuity pro převod do osobního vlastnictví činí 1.914.500,-- Kč. K bytu lze koupit družstevní podíl vážící se k vnitřnímu garážovému stání (á 219.000,-- Kč) nebo venkovnímu parkovacímu stání (á 49.000,-- Kč). Bytový dům bude kolaudován v červnu roku 2020. K výhodám družstevního bydlení patří nízká cena za odkoupení družstevního podílu, cenu bytu splácíte formou anuitních splátek, nemusíte dokládat bonitu ani příjmy klienta, není limitováno věkem, byt je evidován v katastru nemovitostí na bytové družstvo, snadný převod do osobního vlastnictví, byt lze podnajmout, snadný převod družstevního podílu.


Co poskytujeme

realitní činnosti (domy, chalupy, garáže, pozemky), prodej, koupě, směny bytů, bytová poradna, nájemní vztahy, úkony pro Společenství vlastníkl, správa bytového fondu, rozdělení budovy na jednotky, prohlášení vlastníka budovy, dohody o vypořádání podílového spoluvlastnictví, převody vlastních jednotek 

Nabídka

Poptávka


Prodej

Prodej bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Koupě

Koupě bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Pronájem

Pronájem bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Momentálně v naší databázi neevidujeme žádnou aktuální poptávku.

Aktuální poptávky budou k dispozici v průběhu následujicích několika dnů.