Podnájem bytu 1+KK ve Svitavách

Lokalita: Svitavy, Předměstí

Datum vložení: 12.02.2019

 

Cena: 7.500 Kč + provize RK+jistota

Druh obchodu: Podnájem

Druh prostor: Byty

Velikost: 24m2

 

Město: Svitavy

Ulice: Pavlovova

 

Další informace:

Velikost: 1+kk

Plocha: 24 m2

Druh objektu: cihlový

Vlastnictví: družstevní

Stav budovy: po rekonstrukci

Podlaží: 1

Podlaží celkem: 4

Podlah. plocha: 24 m2

Energetická náročnost: Třída C, vyhovující

 

Popis:
Nabízíme k podnájmu byt o velikosti 1+KK (23,5 m2) v centru Svitav (ulice Pavlovova). Byt sestává z předsíně, koupelny s WC, pokoje s kuchyňským koutem, skladovací kóje (nezařízený). Je umístěn ve prvním nadzemním podlaží nově zrekonstruovaného domu v blízkosti nemocnice ve Svitavách. Nájemné včetně záloh na služby činí 7.500,-- Kč. Podmínkou nájmu je složení jistoty ve výši 7.500,-- Kč a provize RK ve výši 5.000,-- Kč. Byt bude k dispozici od 4.3.2019


Co poskytujeme

realitní činnosti (domy, chalupy, garáže, pozemky), prodej, koupě, směny bytů, bytová poradna, nájemní vztahy, úkony pro Společenství vlastníkl, správa bytového fondu, rozdělení budovy na jednotky, prohlášení vlastníka budovy, dohody o vypořádání podílového spoluvlastnictví, převody vlastních jednotek 

Nabídka

Poptávka


Prodej

Prodej bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Koupě

Koupě bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Pronájem

Pronájem bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Momentálně v naší databázi neevidujeme žádnou aktuální poptávku.

Aktuální poptávky budou k dispozici v průběhu následujicích několika dnů.