Prodej bytu 2+1 ve Svitavách

Lokalita: Svitavy, Lány

Datum vložení: 28.01.2019

 

Cena: 1.550.000 Kč včetně provize RK a právního servisu

Druh obchodu: Prodej

Druh prostor: Byty

Velikost: 66m2

 

Město: Svitavy

Ulice: Větrná

 

Další informace:

Velikost: 2+1

Plocha: 66 m2

Druh objektu: panelový

Vlastnictví: osobní

Stav budovy: dobrý

Podlaží: 3

Podlaží celkem: 6

Podlah. plocha: 66 m2

Energetická náročnost: Třída C, vyhovující

 

Popis:
Nabízíme k prodeji do osobního vlastnictví byt o velikosti 2+1 (66,1 m2) na ulici Větrná ve Svitavách. Byt je umístěn ve 3. NP revitalizovaného bytového domu. Sestává ze dvou pokojů, kuchyně, koupelny, samostatného WC, komory a zasklené lodžie. Byt je v původním, ale udržovaném stavu, orientován je východ - západ. K bytu náleží sklepní kóje. K dispozici jsou též společné prostory v domě (kolárna, sušárna apod.). Měsíční náklady na byt činí cca 4.000,-- Kč. V blízkosti domu se nachází mateřská škola, základní škola, pošta, obchod, restaurace.


Co poskytujeme

realitní činnosti (domy, chalupy, garáže, pozemky), prodej, koupě, směny bytů, bytová poradna, nájemní vztahy, úkony pro Společenství vlastníkl, správa bytového fondu, rozdělení budovy na jednotky, prohlášení vlastníka budovy, dohody o vypořádání podílového spoluvlastnictví, převody vlastních jednotek 

Nabídka

Poptávka


Prodej

Prodej bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Koupě

Koupě bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Pronájem

Pronájem bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Momentálně v naší databázi neevidujeme žádnou aktuální poptávku.

Aktuální poptávky budou k dispozici v průběhu následujicích několika dnů.