Prodej bytu 4+1 ve Svitavách - uliuce Dimitrovova

Lokalita: Svitavy, Předměstí

Datum vložení: 07.01.2019

 

Cena: 2.150.000 Kč včetně provize RK a právního servisu

Druh obchodu: Prodej

Druh prostor: Byty

Velikost: 82m2

 

Město: Svitavy

Ulice: Dimitrovova

 

Další informace:

Velikost: 4+1

Plocha: 82 m2

Druh objektu: panelový

Vlastnictví: osobní

Stav budovy: velmi dobrý

Podlaží: 2

Podlaží celkem: 8

Podlah. plocha: 82 m2

Energetická náročnost: Třída G, mimořádně nehospodárná

 

Popis:
Nabízíme k prodeji do osobního vlastnictví byt o dispozici 4+1 + komora na ulici Dimitrovova ve Svitavách. Byt má výměru 81,70 m2 a nachází se ve druhém nadzemním podlaží bytového domu. Dům je po revitalizaci, je zateplen, osazena jsou plastová okna. Byt je orientován východ - jih - západ. Provedena byla rekonstrukce bytu - zděné jádro (koupelna s WC), nová kuchyňská linka, osazeny nové dveře, instalovány stropní kazety, nová elektřina ( kuchyň, koupelna), dlažby, v obývacím pokoji plovoucí podlaha, vestavěné skříně v předsíni. K bytu náleží lodžie orientovaná na východ. Byt je velmi dobře osluněn, výhled je do klidové části. Měsíční náklady na byt činí cca 5.000,-- Kč. Dům se nachází v těsné blízkosti centra města, nedaleko je autobusové nádraží, obchod, škola, školka, do centra města 3 min.chůze.


Co poskytujeme

realitní činnosti (domy, chalupy, garáže, pozemky), prodej, koupě, směny bytů, bytová poradna, nájemní vztahy, úkony pro Společenství vlastníkl, správa bytového fondu, rozdělení budovy na jednotky, prohlášení vlastníka budovy, dohody o vypořádání podílového spoluvlastnictví, převody vlastních jednotek 

Nabídka

Poptávka


Prodej

Prodej bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Koupě

Koupě bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Pronájem

Pronájem bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Momentálně v naší databázi neevidujeme žádnou aktuální poptávku.

Aktuální poptávky budou k dispozici v průběhu následujicích několika dnů.