Prodej bytu 3+1 ve Svitavách

Rezervace

 

Lokalita: Svitavy, Lány

Datum vložení: 14.11.2018

 

Cena: 1.850.000 Kč včetně provize a právního servisu

Druh obchodu: Prodej

Druh prostor: Byty

Velikost: 80m2

 

Město: Svitavy

Ulice: Větrná

 

Další informace:

Velikost: 3+1

Plocha: 80 m2

Druh objektu: panelový

Vlastnictví: družstevní

Stav budovy: velmi dobrý

Podlaží: 1

Podlaží celkem: 6

Podlah. plocha: 80 m2

Energetická náročnost: Třída G, mimořádně nehospodárná

 

Popis:
Nabízíme k prodeji družstevní podíl k bytu 3+1 ve Svitavách na ulici Větrná. Byt se nachází v 1. NP revitalizovaného bytového domu a sestává ze 3 pokojů, velké vstupní chodby (haly), kuchyně, koupelny, samostatného WC. K bytu náleží lodžie (orientace na východ) a sklepní kóje. V roce 2003 byla v bytě provedena částečná rekonstrukce - vinylová podlaha ve vstupní chodbě, nová vana, kuchyňská linka, osazeny byly nové vnitřní dveře, v koupelně a WC nalepeny obklady na jádro, na stěnách nové tapety. Bytový dům byl revitalizován, osazena jsou plastová okna a nový výtah. K dispozici jsou též společné prostory - kolárna, sušárna, místnost pro kočárky. Měsíční náklady na byt činí cca 5.800,-- Kč, z toho měsíční splátka na nový výtah činí 579,-- Kč (zbývá doplatit cca 5.000,-- Kč). V blízkosti domu je k dispozici škola, školka, obchod, pošta, sportoviště, dostatek parkovacích míst. Vzdálenost od centra města - 10 min. chůze.


Co poskytujeme

realitní činnosti (domy, chalupy, garáže, pozemky), prodej, koupě, směny bytů, bytová poradna, nájemní vztahy, úkony pro Společenství vlastníkl, správa bytového fondu, rozdělení budovy na jednotky, prohlášení vlastníka budovy, dohody o vypořádání podílového spoluvlastnictví, převody vlastních jednotek 

Nabídka

Poptávka


Prodej

Prodej bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Koupě

Koupě bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Pronájem

Pronájem bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Momentálně v naší databázi neevidujeme žádnou aktuální poptávku.

Aktuální poptávky budou k dispozici v průběhu následujicích několika dnů.