Prodej bytu 2+1 ve Svitavách

Rezervace

 

Lokalita: Svitavy, Předměstí

Datum vložení: 31.10.2018

 

Cena: 1.750.000 Kč včetně provize RK a právního servisu

Druh obchodu: Prodej

Druh prostor: Byty

Velikost: 56m2

 

Město: Svitavy

Ulice: Štursova

 

Další informace:

Velikost: 2+1

Plocha: 56 m2

Druh objektu: cihlový

Vlastnictví: osobní

Stav budovy: po rekonstrukci

Podlaží: 4

Podlaží celkem: 6

Podlah. plocha: 56 m2

Energetická náročnost: Třída G, mimořádně nehospodárná

 

Popis:
Nabízíme k prodeji byt o velikosti 2+1+šatna (55,70 m2) ve zděném domě na ulici Štursova ve Svitavách. Byt je umístěn ve 4. nadzemním podlaží revitalizovaného bytového domu v klidné lokalitě města, v blízkosti parku Jana Palacha. Sestává z kuchyně, obývacího pokoje, ložnice, šatny, koupelny (instalován sprchový kout, umyvadlo, otopný žebříček, připojení na pračku), samostatného WC, předsíně, balkonu a sklepa. Osazena jsou plastová okna, plovoucí podlahy, dům je zateplen. Orientace bytu - na západ. Měsíční náklady činí cca 4.000,-- Kč. Dům je umístěn v klidné lokalitě.


Co poskytujeme

realitní činnosti (domy, chalupy, garáže, pozemky), prodej, koupě, směny bytů, bytová poradna, nájemní vztahy, úkony pro Společenství vlastníkl, správa bytového fondu, rozdělení budovy na jednotky, prohlášení vlastníka budovy, dohody o vypořádání podílového spoluvlastnictví, převody vlastních jednotek 

Nabídka

Poptávka


Prodej

Prodej bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Koupě

Koupě bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Pronájem

Pronájem bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Momentálně v naší databázi neevidujeme žádnou aktuální poptávku.

Aktuální poptávky budou k dispozici v průběhu následujicích několika dnů.