Prodej bytu 3+1 na ulici Družstevní ve Svitavách

Lokalita: Svitavy, Lány

Datum vložení: 25.10.2018

 

Cena: 1.890.000 Kč včetně provize RK a právního servisu

Druh obchodu: Prodej

Druh prostor: Byty

Velikost: 81m2

 

Město: Svitavy

Ulice: Družstevní

 

Další informace:

Velikost: 3+1

Plocha: 81 m2

Druh objektu: cihlový

Vlastnictví: osobní

Stav budovy: před rekonstrukcí

Podlaží: 1

Podlaží celkem: 3

Podlah. plocha: 81 m2

Energetická náročnost: Třída G, mimořádně nehospodárná

 

Popis:
Nabízíme k prodeji do osobního vlastnictví byt 3+1 (81,27 m2) na ulici Družstevní ve Svitavách. Byt je umístěn v přízemí (1. NP) zděného bytového domu a sestává ze 3 pokojů, kuchyně, spíže, komory(zde jeumístěn plynový kotel), koupelny, samostatného WC. K bytu náleží zasklená lodžie (orientována na jih) a sklep ( 12,58 m2). Topení je zajišťováno vlastním plynovým kotlem, teplá voda plynovou karmou. Osazena jsou plastová okna. Byt je nově vymalován, k dispozici je satelit, rozvody TV a internetu. Měsíční nákllady na byt činí cca 4.500,-- Kč. V domě je dále k dispozici prádelna, sušárna, kolárna (umístěné v 1. podzemním podlaží. Dům se nachází nedaleko centra města ( 5 min.) v klidné lokalitě.


Co poskytujeme

realitní činnosti (domy, chalupy, garáže, pozemky), prodej, koupě, směny bytů, bytová poradna, nájemní vztahy, úkony pro Společenství vlastníkl, správa bytového fondu, rozdělení budovy na jednotky, prohlášení vlastníka budovy, dohody o vypořádání podílového spoluvlastnictví, převody vlastních jednotek 

Nabídka

Poptávka


Prodej

Prodej bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Koupě

Koupě bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Pronájem

Pronájem bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Momentálně v naší databázi neevidujeme žádnou aktuální poptávku.

Aktuální poptávky budou k dispozici v průběhu následujicích několika dnů.