Prodej bytu 3+1 na ulici Dimitrovova ve Svitavách

Lokalita: Svitavy, Předměstí

Datum vložení: 22.10.2018

 

Cena: 1.950.000 Kč včetně provize RK a právního servisu

Druh obchodu: Prodej

Druh prostor: Byty

Velikost: 66m2

 

Město: Svitavy

Ulice: Dimitrovova

 

Další informace:

Velikost: 3+1

Plocha: 66 m2

Druh objektu: panelový

Vlastnictví: osobní

Stav budovy: velmi dobrý

Podlaží: 4

Podlaží celkem: 8

Podlah. plocha: 66 m2

Energetická náročnost: Třída G, mimořádně nehospodárná

 

Popis:
Nabízíme k prodeji do osobního vlastnictví byt o velikosti 3+1 ( 66 m2) na ulici Dimitrovova ve Svitavách. Byt se nachází ve 4. nadzemním podlaží bytového domu s výtahem. Byt je po částečné rekonstrukci ( zděné jádro, částečně elektřina, nová kuchyňská linka, částečně podlahy). K bytu náleží lodžie a sklepní kóje. K dispozici jsou též společné prostory - kolárna, sušárna, místnost pro kočárky. Bytový dům je situován v těsné blízkosti centra města, v blízkosti je autobusové nádraží, školka, nedaleko škola.


Co poskytujeme

realitní činnosti (domy, chalupy, garáže, pozemky), prodej, koupě, směny bytů, bytová poradna, nájemní vztahy, úkony pro Společenství vlastníkl, správa bytového fondu, rozdělení budovy na jednotky, prohlášení vlastníka budovy, dohody o vypořádání podílového spoluvlastnictví, převody vlastních jednotek 

Nabídka

Poptávka


Prodej

Prodej bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Koupě

Koupě bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Pronájem

Pronájem bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Momentálně v naší databázi neevidujeme žádnou aktuální poptávku.

Aktuální poptávky budou k dispozici v průběhu následujicích několika dnů.