Prodej bytu 1+KK ve výstavbě ve Svitavách (20)

Lokalita: Svitavy

Datum vložení: 19.10.2018

 

Cena: 839.500 Kč včetně právního servisu + provize RK

Druh obchodu: Prodej

Druh prostor: Byty

Velikost: 47m2

 

Město: Svitavy

 

Další informace:

Velikost: 1+kk

Plocha: 47 m2

Druh objektu: cihlový

Vlastnictví: osobní

Stav budovy: ve výstavbě

Podlaží: 5

Podlaží celkem: 5

Podlah. plocha: 47 m2

Energetická náročnost: Třída B, úsporná

 

Popis:
Prodej družstevního podílu vážícího se k bytu (20) o velikosti 1+KK (47 m2), který je umístěn v 5. nadzemním podlaží v nově stavěném bytovém domě ve Svitavách na ul. Pavlovova. Průkaz energetické náročnosti objektu B - velmi úsporný. Byt sestává z chodby, pokoj s kuchyňským koutem (lze dispozičně přepažit na 2+KK) , koupelny s WC (osazena bude vana, umyvadlo, připojení na pračku, WC). K bytu bude náležet sklep o výměře 5,6 m2 a balkon s orientací na východ . Orientace bytu - východ - sever. Měsíční platby za byt budou činit cca 7.900,-- Kč včetně splátky anuity, fondu oprav a záloh na služby. Celkový doplatek anuity pro převod do osobního vlastnictví činí 1.316.676,-- Kč (není podmínkou). Bytový dům bude kolaudován v srpnu roku 2019.


Co poskytujeme

realitní činnosti (domy, chalupy, garáže, pozemky), prodej, koupě, směny bytů, bytová poradna, nájemní vztahy, úkony pro Společenství vlastníkl, správa bytového fondu, rozdělení budovy na jednotky, prohlášení vlastníka budovy, dohody o vypořádání podílového spoluvlastnictví, převody vlastních jednotek 

Nabídka

Poptávka


Prodej

Prodej bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Koupě

Koupě bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Pronájem

Pronájem bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Momentálně v naší databázi neevidujeme žádnou aktuální poptávku.

Aktuální poptávky budou k dispozici v průběhu následujicích několika dnů.