Prodej řadového rodinného domu Svitavy

Lokalita: Svitavy, Lány

Datum vložení: 16.10.2018

 

Cena: 1.970.000 Kč včetně provize RK a právního servisu

Druh obchodu: Prodej

Druh prostor: Domy a vily

Velikost: 98m2

 

Město: Svitavy

Ulice: Okružní

 

Další informace:

Plocha: 98 m2

Druh objektu: cihlový

Typ domu: patrový

Poloha objektu: řadový

Stav budovy: před rekonstrukcí

Podlaží celkem: 2

Plocha parcely: 191 m2

Zastavěná plocha: 115 m2

Energetická náročnost: Třída G, mimořádně nehospodárná

 

Popis:
Nabízíme k prodeji řadový rodinný dům na ulici Okružní ve Svitavách. Dům sestává ze dvou pokojů, kuchyně, chodby, koupelny, WC, dílny a garáže v přízemí, ve druhém nadzemním podlaží jsou dva pokojíky (bez vytápění). K domu náleží malý dvorek a zahrádka. V zadní části domu je umístěna menší garáž s příjezdem ze zadní cesty, dvorek, malá zahrádka a přístavky (původně pro drubež apod.). Dům je vytápěn ústředním plynovým vytápěním, je možnost topení i na tuhá paliva a zřízení krbu. Vodou je napojen na obecní řad. Kanalizační přípojka je přivedena k domu. Plynová přípojka je zřízena. Na domě byly provedeny částečné rekonstrukce - plastová okna do ulice, oprava přední strany fasády, částečně elektrika a koupelna. Ostatní stav je původní. Dům je umístěn v klidné ulici proti parčíku.


Co poskytujeme

realitní činnosti (domy, chalupy, garáže, pozemky), prodej, koupě, směny bytů, bytová poradna, nájemní vztahy, úkony pro Společenství vlastníkl, správa bytového fondu, rozdělení budovy na jednotky, prohlášení vlastníka budovy, dohody o vypořádání podílového spoluvlastnictví, převody vlastních jednotek 

Nabídka

Poptávka


Prodej

Prodej bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Koupě

Koupě bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Pronájem

Pronájem bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Momentálně v naší databázi neevidujeme žádnou aktuální poptávku.

Aktuální poptávky budou k dispozici v průběhu následujicích několika dnů.