Prodej bytu 3+1 Svitavy

Lokalita: Svitavy, Lány

Datum vložení: 12.10.2018

 

Cena: 1.950.000 Kč včetně provize RK a právního servisu

Druh obchodu: Prodej

Druh prostor: Byty

Velikost: 72m2

 

Město: Svitavy

Ulice: Antonína Slavíčka

 

Další informace:

Velikost: 3+1

Plocha: 72 m2

Druh objektu: cihlový

Vlastnictví: osobní

Stav budovy: velmi dobrý

Podlaží: 4

Podlaží celkem: 4

Podlah. plocha: 72 m2

Energetická náročnost: Třída D, nevyhovující

 

Popis:
Nabízíme k prodeji do osobního vlastnictví byt ve zděném domě ve Svitavách na ulici Antonína Slavíčka. Byt se nachází ve čtvrtém nadzemním podlaží zatepleného zděného domu. Bytový dům byl zateplen v letošním roce, jsou osazena plastnová okna. K bytu náleží sklep (6m2) , dále lodžie, na které je položena nová dlažba. Dispozice bytu - kuchyň, spíž, předsíň, samostatné WC, koupelna, komora (technická místnost), 3x pokoj. Byt je vytápěn samostatným plynovým topením (nový kotel je umístěn v technické místnosti za koupelnou). Za kuchyní se nachází spíž s oknem, v kuchyni je instalována nová spižní skříň, osazeny jsou též nové protipožární dveře do bytu. Byt je v původním ale velmi zachovalém stavu. Měsíční náklady na byt činí cca 4.500,-- Kč. Byt bude uvolněn od 1.4.2019.


Co poskytujeme

realitní činnosti (domy, chalupy, garáže, pozemky), prodej, koupě, směny bytů, bytová poradna, nájemní vztahy, úkony pro Společenství vlastníkl, správa bytového fondu, rozdělení budovy na jednotky, prohlášení vlastníka budovy, dohody o vypořádání podílového spoluvlastnictví, převody vlastních jednotek 

Nabídka

Poptávka


Prodej

Prodej bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Koupě

Koupě bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Pronájem

Pronájem bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Momentálně v naší databázi neevidujeme žádnou aktuální poptávku.

Aktuální poptávky budou k dispozici v průběhu následujicích několika dnů.