Prodej družstevního podílu k bytu 3+KK + garážové stání ve Svitavách

Rezervace

 

Lokalita: Svitavy, Lány

Datum vložení: 25.09.2018

 

Cena: na dotaz info v RK

Druh obchodu: Prodej

Druh prostor: Byty

Velikost: 85m2

 

Město: Svitavy

Ulice: Hybešova

 

Další informace:

Velikost: 3+kk

Plocha: 85 m2

Druh objektu: cihlový

Vlastnictví: družstevní

Stav budovy: novostavba

Podlaží: 2

Podlaží celkem: 5

Podlah. plocha: 85 m2

Energetická náročnost: Třída B, úsporná

 

Popis:
Nabízíme k prodeji družstevní podíl vážící se k bytu 3+KK ( 80,3 m2) + sklep (4,4 m2) + garážové stání (15,6 m2) v novostavbě bytového domu na ulici Hybešova ve Svitavách. Byt se nachází ve druhém zvýšeném podlaží a sestává ze 2 pokojů, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, koupelny (osazena vana i sprchový kout), samostatného WC, chodby, šatny, sklepa a garážového stání, které je umístěno v suterénu domu. Podlahové topení je centrální z kotelny v domě. Byt je orientován na západ. V kuchyni je instalována kuchyňská linka zn. Oresi se zabudovanými spotřebiči. Byt je prodáván s vybavením jednotlivých místností. Celkové měsíční náklady činí 12.500,-- Kč (z toho je splátka anuity 7.800,-- Kč) . Dům je nově vystavěn v r. 2016, je energeticky velmi úsporný a má polohu nedaleko centra města. Byt bude uvolněn na jaře 2019.


Co poskytujeme

realitní činnosti (domy, chalupy, garáže, pozemky), prodej, koupě, směny bytů, bytová poradna, nájemní vztahy, úkony pro Společenství vlastníkl, správa bytového fondu, rozdělení budovy na jednotky, prohlášení vlastníka budovy, dohody o vypořádání podílového spoluvlastnictví, převody vlastních jednotek 

Nabídka

Poptávka


Prodej

Prodej bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Koupě

Koupě bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Pronájem

Pronájem bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Momentálně v naší databázi neevidujeme žádnou aktuální poptávku.

Aktuální poptávky budou k dispozici v průběhu následujicích několika dnů.