Prodej bytu 2+KK+ terasa+parkovací stání ve Svitavách

Lokalita: Svitavy

Datum vložení: 08.03.2018

 

Cena: 1.990.000 Kč + provize RK

Druh obchodu: Prodej

Druh prostor: Byty

Velikost: 61m2

 

Město: Svitavy

Ulice: Rooseveltova

 

Další informace:

Velikost: 2+kk

Plocha: 61 m2

Druh objektu: cihlový

Vlastnictví: osobní

Stav budovy: novostavba

Podlaží: 1

Podlaží celkem: 2

Podlah. plocha: 61 m2

Energetická náročnost: Třída B, úsporná

 

Popis:
Nabízíme k prodeji byt 2+KK ( 60,3 m2) v novostavbě bytového domu na ulici Rooseveltova ve Svitavách.Byt se nachází v přízemí zděného domu a sestává ze zádveří, komory, předsíně, obývacího pokoje k kuchyňským koutem, ložnice, koupelny, WC. Byt je vybaven kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči myčka, trouba, sklokeramická deska), plynovým kotlem , otopným žebříčkem koupelnovou skříňkou. Na podlahách je položena dlažba, v pokojích vinylová podlaha. Byt má samostatné měření elektřiny a plynu, podružné měření vody. Orientace bytu: východ - západ. K bytu přísluší venkovní parkovací stání a terasa se zahrádkou za kupní cenu 90.000,-- Kč. Dům je umístěn nedaleko centra města ( 5 min. chůze od náměstí). V blízkosti je dostupná občanská vybavenost.


Co poskytujeme

realitní činnosti (domy, chalupy, garáže, pozemky), prodej, koupě, směny bytů, bytová poradna, nájemní vztahy, úkony pro Společenství vlastníkl, správa bytového fondu, rozdělení budovy na jednotky, prohlášení vlastníka budovy, dohody o vypořádání podílového spoluvlastnictví, převody vlastních jednotek 

Nabídka

Poptávka


Prodej

Prodej bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Koupě

Koupě bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Pronájem

Pronájem bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Momentálně v naší databázi neevidujeme žádnou aktuální poptávku.

Aktuální poptávky budou k dispozici v průběhu následujicích několika dnů.