Prodej venkovského domu v Hradci nad Svitavou

Lokalita: Hradec nad Svitavou

Datum vložení: 26.02.2018

 

Cena: 1.700.000 Kč včetně provize RK a právního servisu

Druh obchodu: Prodej

Druh prostor: Domy a vily

Velikost: 123m2

 

Město: Svitavy

 

Další informace:

Plocha: 123 m2

Druh objektu: smíšený

Poloha objektu: řadový

Stav budovy: před rekonstrukcí

Podlaží celkem: 2

Plocha parcely: 4696 m2

Zastavěná plocha: 479 m2

Energetická náročnost: Třída G, mimořádně nehospodárná

 

Popis:
Nabízíme k prodeji venkovský dům v obci Hradec nad Svitavou. Je postaven jako dvojdům se dvěma nadzemními podlažími. V přízemí domu se nachází obytná část, která sestává z kuchyně s jídelnou, spíže, 3 pokojů, koupelny,, WC, chodby, verandy. Dům je podsklepen (cca 60 m2). Nad celým objektem je rozlehlá půda, nad obytnou částí lze zbudovat další pokoje nebo byt. Topení je zajišťováno ústředním topením, TUV - el. bojler. Na dům navazuje chlév, garáže a přístřešek. Vedle domu je rozlehlá osluněná zahrada (4.696 m2). Přístup je po obecní komunikaci.


Co poskytujeme

realitní činnosti (domy, chalupy, garáže, pozemky), prodej, koupě, směny bytů, bytová poradna, nájemní vztahy, úkony pro Společenství vlastníkl, správa bytového fondu, rozdělení budovy na jednotky, prohlášení vlastníka budovy, dohody o vypořádání podílového spoluvlastnictví, převody vlastních jednotek 

Nabídka

Poptávka


Prodej

Prodej bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Koupě

Koupě bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Pronájem

Pronájem bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Momentálně v naší databázi neevidujeme žádnou aktuální poptávku.

Aktuální poptávky budou k dispozici v průběhu následujicích několika dnů.