Prodej bytu 3+KK ve Svitavách

Lokalita: Svitavy, Předměstí

Datum vložení: 26.02.2018

 

Cena: 1.750.000 Kč včetně provize RK a právního servisu

Druh obchodu: Prodej

Druh prostor: Byty

Velikost: 81m2

 

Město: Svitavy

Ulice: Kapitána Nálepky

 

Další informace:

Velikost: 3+kk

Plocha: 81 m2

Druh objektu: cihlový

Vlastnictví: osobní

Stav budovy: před rekonstrukcí

Podlaží: 2

Podlaží celkem: 3

Podlah. plocha: 81 m2

Energetická náročnost: Třída G, mimořádně nehospodárná

 

Popis:
Nabízíme k prodeji do osobního vlastnictví byt o dispozici 3+KK na ulici Kapitána Nálepky ve Svitavách. Byt je umístěn ve druhém nadzemním podlaží zděného bytového domu a sestává z kuchyňského koutu, spíže, 3x pokoj, koupelna, samostatné WC, předsíň. K bytu náleží velký zděný sklep (16,60 m2). Byt má samostatné plynové topení, vlastní ohřev teplé vody. Byt je v původním, ale zachovalém stavu.Dům je umístěn v oplocené zahradě, přičemž podíl na této zahradě je též předmětem převodu společně s bytem. Měsíční náklady na byt činí cca 4.800,-- Kč / měsíc.


Co poskytujeme

realitní činnosti (domy, chalupy, garáže, pozemky), prodej, koupě, směny bytů, bytová poradna, nájemní vztahy, úkony pro Společenství vlastníkl, správa bytového fondu, rozdělení budovy na jednotky, prohlášení vlastníka budovy, dohody o vypořádání podílového spoluvlastnictví, převody vlastních jednotek 

Nabídka

Poptávka


Prodej

Prodej bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Koupě

Koupě bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Pronájem

Pronájem bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Momentálně v naší databázi neevidujeme žádnou aktuální poptávku.

Aktuální poptávky budou k dispozici v průběhu následujicích několika dnů.