Nájem dvoupodlažního domu v Brněnci (okres Svitavy)

Lokalita: Brněnec

Datum vložení: 22.01.2018

 

Cena: 15.000 Kč/měsíc + provize RK+jistota

Druh obchodu: Pronájem

Druh prostor: Domy a vily

Velikost: 118m2

 

Město: Svitavy

 

Další informace:

Plocha: 118 m2

Typ domu:

Podlaží celkem: 2

Plocha parcely: 5398 m2

Zastavěná plocha: 395 m2

Energetická náročnost: Třída G, mimořádně nehospodárná

 

Popis:
Nabízíme k nájmu dvoupodlažní dům v obci Brněnec (okres Svitavy). Dispozičně dům sestává z kuchyně, spíže, jídelny, verandy, koupelny s WC, chodby, technické místnosti, 2x pokoje v přízemí, 2x pokoj, veranda, balkón ve 2. NP, celkem cca 118 m2). K domu náleží též garáž, skladovací místnost (dříve prádelna), technická místnost za domem, včelín. Kolem domu je rozlehlá zahrada s částí lesoparku ( 5398 m2). Nájemné činí 10.000,-- Kč + 5.000,-- Kč zálohy na služby ( dle počtu osob). Podmínkou nájmu je složení jistoty (kauce) ve výši 30.000,-- Kč a provize RK ve výši 1 měsíčního nájemného.


Co poskytujeme

realitní činnosti (domy, chalupy, garáže, pozemky), prodej, koupě, směny bytů, bytová poradna, nájemní vztahy, úkony pro Společenství vlastníkl, správa bytového fondu, rozdělení budovy na jednotky, prohlášení vlastníka budovy, dohody o vypořádání podílového spoluvlastnictví, převody vlastních jednotek 

Nabídka

Poptávka


Prodej

Prodej bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Koupě

Koupě bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Pronájem

Pronájem bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Momentálně v naší databázi neevidujeme žádnou aktuální poptávku.

Aktuální poptávky budou k dispozici v průběhu následujicích několika dnů.