Prodej družstevního bytu 1+KK ve Svitavách

Lokalita: Svitavy, Předměstí

Datum vložení: 04.01.2018

 

Cena: 675.000 Kč včetně provize RK a právního servisu

Druh obchodu: Prodej

Druh prostor: Byty

Velikost: 23m2

 

Město: Svitavy

Ulice: Pavlovova

 

Další informace:

Velikost: 1+kk

Plocha: 23 m2

Druh objektu: skeletový

Vlastnictví: družstevní

Stav budovy: po rekonstrukci

Podlaží: 2

Podlaží celkem: 4

Podlah. plocha: 23 m2

Energetická náročnost: Třída C, vyhovující

 

Popis:
Nabízíme k prodeji družstevní byt o velikosti 1+KK ( 22,60 m2) na ulici Pavlovova ve Svitavách. Dům je po celkové rekonstukci a je umístěn v těsné blízkosti centra města. Byt je ve 2. nadzemním podlaží, orientace na západ. Sestává z předsíně, koupelny s WC, pokoje s kuchyňským koutem. Vybavení bytu: vana, umyvadlo, WC kombi, připojení na pračku, osazena je kuchyňská linka s indukčním vařičem, plovoucí podlahy v předsíni, v koupelně dlažby, žaluzie na oknech. K bytu náleží skladovací kóje (1,7 m2) umístěná na patře. Celkové měsíční náklady na byt činí 3.796,-- Kč, včetně splátky anuity, elektřiny a záloh na služby. V současné době je byt obsazen podnájemcem. Vhodný je pro investiční příležitost. Byt lze kdykoliv převést do osobního vlastnictví. Doplatek anuity činí 238.187,-- Kč.


Co poskytujeme

realitní činnosti (domy, chalupy, garáže, pozemky), prodej, koupě, směny bytů, bytová poradna, nájemní vztahy, úkony pro Společenství vlastníkl, správa bytového fondu, rozdělení budovy na jednotky, prohlášení vlastníka budovy, dohody o vypořádání podílového spoluvlastnictví, převody vlastních jednotek 

Nabídka

Poptávka


Prodej

Prodej bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Koupě

Koupě bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Pronájem

Pronájem bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Momentálně v naší databázi neevidujeme žádnou aktuální poptávku.

Aktuální poptávky budou k dispozici v průběhu následujicích několika dnů.