Prodej domu s nebytovými a bytovými jednotkami ve Svitavách

Lokalita: Svitavy, Město

Datum vložení: 13.12.2017

 

Cena: na dotaz včetně provize RK a právního servisu

Druh obchodu: Prodej

Druh prostor: Komerční prostory

Velikost: 706m2

 

Město: Svitavy

Ulice: náměstí Míru

 

Další informace:

Plocha: 706 m2

Druh objektu: cihlový

Typ domu: patrový

Kancelář typu: obchodní

Stav budovy: velmi dobrý

Energetická náročnost: Třída G, mimořádně nehospodárná

 

Popis:
Nabízíme k prodeji dům s nebytovými a bytovými jenotkami na náměstí Míru ve Svitavách. V přízemí domu jsou dvě nebytové jednotky s přístupem z podloubí . Jedná se o jednotku s využitím na kancelář o celkové výměře 26,10 m2. Druhá nebytová jednotka slouží jako provozovna (kavárna) s venkovním posezením o celkové výměře 199,3 m2. Ve druhém nadzemním podlaží jsou umístěny 2 bytové jednotky o dispozici 2+1+ technické zázemí (82,9 m2) a 4+KK + technické zázemí (125,2 m2). Byty jsou vytápěny samostatně plynovým topením. Dále je ve druhém a třetím nadzemním podlaží situován nadstandardní byt o dispozici 5+KK + šatny, 2x koupelna, 2x WC, vířivka, terasa. Byt je vytápěn podlahovým teplovodním topením, osazen je krb, TUV je ohřívána solárními panely, jsou provedeny rozvody vzduchotechniky, instalována rekuperační jednotka. Dům je po generální rekonstrukci, která byla provedena před 10 lety.


Co poskytujeme

realitní činnosti (domy, chalupy, garáže, pozemky), prodej, koupě, směny bytů, bytová poradna, nájemní vztahy, úkony pro Společenství vlastníkl, správa bytového fondu, rozdělení budovy na jednotky, prohlášení vlastníka budovy, dohody o vypořádání podílového spoluvlastnictví, převody vlastních jednotek 

Nabídka

Poptávka


Prodej

Prodej bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Koupě

Koupě bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Pronájem

Pronájem bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Momentálně v naší databázi neevidujeme žádnou aktuální poptávku.

Aktuální poptávky budou k dispozici v průběhu následujicích několika dnů.