Prodej bytu 3+1 Moravská Třebová

Lokalita: Moravská Třebová, Předměstí

Datum vložení: 23.11.2017

 

Cena: 1.950.000 Kč včetně provize RK a právního servisu

Druh obchodu: Prodej

Druh prostor: Byty

Velikost: 86m2

 

Město: Svitavy

Ulice: Holandská

 

Další informace:

Velikost: 3+1

Plocha: 86 m2

Druh objektu: panelový

Vlastnictví: osobní

Stav budovy: po rekonstrukci

Podlaží: 1

Podlaží celkem: 6

Podlah. plocha: 86 m2

Energetická náročnost: Třída D, nevyhovující

 

Popis:
Nabízíme k prodeji byt o dispozici 3+1 (86,17 m2) na ulici Holandská v Moravské Třebové. Byt se nachází v přízemí domu a je po celkové rekonstrukci. Vyzděno je nové jádro, v obývacím pokoji položena plovoucí podlaha, v příslušenství bytu je nová dlažba, koupelna i WC je po celkové rekonstrukci, osazeny jsou nové interiérové dveře, v kuchyni je osazena kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči (lednice, pračka) a v prostorné předsíni velká vestavěná skříň. Elektřina a rozvody vody jsou po částečné rekonstrukci. Instalována jsou plastová okna a zasklení lodžie. K bytu náleží sklepní kóje. Orientace bytu: jih-sever. V domě je dále kočárkárna, kolárna, sušárna.


Co poskytujeme

realitní činnosti (domy, chalupy, garáže, pozemky), prodej, koupě, směny bytů, bytová poradna, nájemní vztahy, úkony pro Společenství vlastníkl, správa bytového fondu, rozdělení budovy na jednotky, prohlášení vlastníka budovy, dohody o vypořádání podílového spoluvlastnictví, převody vlastních jednotek 

Nabídka

Poptávka


Prodej

Prodej bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Koupě

Koupě bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Pronájem

Pronájem bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Momentálně v naší databázi neevidujeme žádnou aktuální poptávku.

Aktuální poptávky budou k dispozici v průběhu následujicích několika dnů.