Prodej zahrady Svitavy - Lačnov

Lokalita: Svitavy

Datum vložení: 16.10.2017

 

Cena: 485.000 Kč včetně provize RK a právního servisu

Druh obchodu: Prodej

Druh prostor: Pozemky

Velikost: 357m2

 

Město: Svitavy

 

Další informace:

Plocha: 357 m2

Druh pozemku: zahrada

Elektřina: ano

Voda: ano

 

Popis:
Nabízíme k prodeji zahradu s chatkou u "prvního" rybníka ve Svitavách. Zahrada je umístěna hned za hrází rybníka u komunikace na Lačnov. V zahradě se nachází dřevěná chata ( 16 m2), která je částečně podsklepaná (5 m2). Na ni navazuje prostor na zahradní nářadí. Mimo chatu je zbudován prostorný sklep s klenbami (14 m2) , dále dřevník (12 m2) a skleník. Plocha zahrada je částečně osázena okrasnými dřevinami. Pozemek je rovinatý s celodenním slunečním osvícením. Elektřina je přivedena podružným měřením. Na hranici pozemku je vedena sezónní užitková voda. Dle územního plánu obce je pozemek zařazen v kategorii - plochy pro rodinnou rekreaci (RI). Přístup k nemovitosti je zajištěn po obecní komunikaci.


Co poskytujeme

realitní činnosti (domy, chalupy, garáže, pozemky), prodej, koupě, směny bytů, bytová poradna, nájemní vztahy, úkony pro Společenství vlastníkl, správa bytového fondu, rozdělení budovy na jednotky, prohlášení vlastníka budovy, dohody o vypořádání podílového spoluvlastnictví, převody vlastních jednotek 

Nabídka

Poptávka


Prodej

Prodej bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Koupě

Koupě bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Pronájem

Pronájem bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Momentálně v naší databázi neevidujeme žádnou aktuální poptávku.

Aktuální poptávky budou k dispozici v průběhu následujicích několika dnů.