Prodej bytu 3+1 ve Svitavách

Lokalita: Svitavy, Předměstí

Datum vložení: 01.08.2017

 

Cena: 2.190.000 Kč včetně provize RK a právního servisu

Druh obchodu: Prodej

Druh prostor: Byty

Velikost: 74m2

 

Město: Svitavy

Ulice: Milady Horákové

 

Další informace:

Velikost: 3+1

Plocha: 74 m2

Druh objektu: cihlový

Vlastnictví: osobní

Stav budovy: po rekonstrukci

Podlaží: 1

Podlaží celkem: 4

Podlah. plocha: 74 m2

Energetická náročnost: Třída G, mimořádně nehospodárná

 

Popis:
Nabízíme k prodeji byt o velikosti 3+1 ( 74 m2) v přízemí zděného domu na ulici Milady Horákové, Svitavy. Byt je po celkové rekonstrukci a sestává ze tří pokojů, otevřené kuchyně, koupelny, chodby, komory, úklidového koutu, samostatného WC. Osazena jsou plastová okna, vlastní bojler na ohřev TUV, parkety, dlažby. V domě je k dispozici sušárna, prádelna a kolárna. Měsíční náklady na byt činí cca 4.500,-- Kč. Za domem se nachází klidová zóna se zelení, možností sušení prádla, posezení apod. V blízkosti je mateřská škola, základní škola, krytý bazén, dostupnost do centra cca 7 min. chůze.


Co poskytujeme

realitní činnosti (domy, chalupy, garáže, pozemky), prodej, koupě, směny bytů, bytová poradna, nájemní vztahy, úkony pro Společenství vlastníkl, správa bytového fondu, rozdělení budovy na jednotky, prohlášení vlastníka budovy, dohody o vypořádání podílového spoluvlastnictví, převody vlastních jednotek 

Nabídka

Poptávka


Prodej

Prodej bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Koupě

Koupě bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Pronájem

Pronájem bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Momentálně v naší databázi neevidujeme žádnou aktuální poptávku.

Aktuální poptávky budou k dispozici v průběhu následujicích několika dnů.