Prodej rodinného domu ve Svitavách

Lokalita: Svitavy, Předměstí

Datum vložení: 12.07.2017

 

Cena: 2.750.000 Kč + proivize RK + daň z nabytí nemovitých věcí

Druh obchodu: Prodej

Druh prostor: Domy a vily

Velikost: 120m2

 

Město: Svitavy

Ulice: Lotyšská

 

Další informace:

Plocha: 120 m2

Druh objektu: cihlový

Typ domu: patrový

Poloha objektu: řadový

Stav budovy: dobrý

Podlaží celkem: 1

Plocha parcely: 452 m2

Zastavěná plocha: 181 m2

Energetická náročnost: Třída G, mimořádně nehospodárná

 

Popis:
Nabízíme k prodeji přízemní řadový dům ve Svitavách na ulici Lotyšská. Dům kolaudován v roce 1983, je plně podsklepený, byla provedena rekonstrukce střechy, osazena plastová okna . Dům sestává z ložnice, pokoje, obývacího pokoje s navazující jídelnou ( krbová místnost), kuchyně, koupelny, WC, komory, technické místnosti a garáže. Ke garáži je zbudován nový nájezd .Vytápení je zajišťováno plynovým kotlem. Před i za domem se nachází zahrada s možnou obslužností z obou stran domu. Z jídelny je výstup na terasu za domem do klidové zóny. Dům je možné užívat i bezbariérově.


Co poskytujeme

realitní činnosti (domy, chalupy, garáže, pozemky), prodej, koupě, směny bytů, bytová poradna, nájemní vztahy, úkony pro Společenství vlastníkl, správa bytového fondu, rozdělení budovy na jednotky, prohlášení vlastníka budovy, dohody o vypořádání podílového spoluvlastnictví, převody vlastních jednotek 

Nabídka

Poptávka


Prodej

Prodej bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Koupě

Koupě bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Pronájem

Pronájem bytů (1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, atd), domů, pozemků a jiných druhů nemovitostí pro obytné, kancelářské, rekreační a další účely.

Momentálně v naší databázi neevidujeme žádnou aktuální poptávku.

Aktuální poptávky budou k dispozici v průběhu následujicích několika dnů.